4X4 - אתר השטח הישראלי
EnglishEnglish | יציאה |  RSS  | הוסיפו למועדפים | הפכו לדף הבית
שלום אורח  להרשמה לאתר logo
הוספת תגובה חדשה ראשי > פורומים > טיולים בארץ > הודעה
הרשם כדי לעקוב
כתבה חדשה - חוצה ישראל לג'יפונים - פסח 201719.05.2017 19:33 

כבר 20 שנים שאנו מובילים את מסעות חוצה ישראל בג'יפים, אופנועים וטרקטורנים וזו השנה הראשונה בה התחלנו לייחד את מסע חוצה ישראל לג'יפונים - כלי רכב לשטח ללא הילוך כוח! ועם קהל משתתפים שלא רגיל לישון בשטח...
הייתה חוויה מיוחדת!

צטט והגב   תגובה
אתר השטח 4X4
חבר מועדון
3412 הודעות3412 הודעות3412 הודעות3412 הודעות
נרשם:01.05.05
רכב:לנד רובר

תגובה 2 : תודה רבה19.05.2017 19:50 

נמרוד, אודי ופנינה, תודה רבה על מסע מופלא לאורכה של המדינה. היית מדהים מכל הבחינות. כשתהיה לך הדרכה על נגמשי נמר - תקרא לי. מזל נפל בחלקנו שאתה הדרכת אותנו.

צטט והגב   תגובה
יונתן גורקין
אורח/ת

תגובה 3 : תודה19.05.2017 19:55 

תודה לנמרוד, פנינה, אודי, ג'ים ולכל האנשים הנפלאים שפגשתי לאורך המסע. אמנם פרשנו בשיא אבל נהניתי מכל רגע... מאוד מקצועי, מעשיר ומחשל! שמרו על קשר

צטט והגב   תגובה
עודד שחר
אורח/ת

תגובה 4 : תודה19.05.2017 20:49 

תודה נמרוד על ההובלה בטיול שהוא לא פחות ממאתגר.

מחכים לחוצה הבא.

מיכל
צטט והגב   תגובה
nhfk
חבר מועדון
2 הודעות2 הודעות
נרשם:14.08.16

תגובה 5 : כתבה מצויינת תודה20.05.2017 08:52 

זה מסע שעדיין לא לקחתי בו חלק (טיילתי עם נמרוד מספר פעמים).
עושה חשק להצטרף למסע הבא.
נמרוד מקצוען אמיתי, ממליץ בחום לכל מי שיש ברשותו רכב שטח לקחת חלק באחד מהטיולים.
יישר כוח

צטט והגב   תגובה
עידו אבגר
אורח/ת

תגובה 6 : תודה מכל הלב20.05.2017 09:26 

לא יכולנו לבקש טבילת אש מוצלחת יותר להתנסות ראשונה עם השטח! הפרגון ההדדי של כולם לכולם היה הגורם מספר אחד הצלחת המסע. היה מסע מעצים ומעשיר שהלמידה הייתה הרבה מעבר לטכני והמכני....

צטט והגב   תגובה
einifamily
אורח/ת

תגובה 7 : כתבה נהדרת. חבר'ה מעולים!!20.05.2017 10:24 

ללא תוכן

צטט והגב   תגובה
קובי
אורח/ת

תגובה 8 : קצת משוחדת אבל...20.05.2017 15:06 

לפני שנתיים וחצי עשינו יחד את החוצה הראשון שלך, ואז כבר ידעתי שיבוא יום וגם אני אנהג.. אז חיכיתי בסבלנות וברגע שזה התאפשר.. הרמתי טלפון והודעתי שאני מצטרפת.
נהנתי מאוד מהחוויה המדהימה, צירפתי למסע את הילדים והחוויה התעצמה עד מאוד.
שמחה שעברנו את במסע איתך, אתה משרה אוירה נהדרת של ביטחון ומקצועיות וזה עושה את ההבדל, ידעתי כל הדרך שיש לי על מי לסמוך, וזה עזר בחלקים המאתגרים.

חייבת לציין שמחוצה לחוצה התמונות שלי משתפרות.. סתם רמז לזה שכדאי לך לקחת אותי גם לחוצה הבא :)
אורית

צטט והגב   תגובה
Gimelorit
חבר רשום
1 הודעות
נרשם:03.11.15

תגובה 9 : תודה אורית תמיד כייף שאת מגיעה20.05.2017 19:03 

והכי חשוב כייף לדעת שגם בטיול ברמת סירחן ב 3.6 תגיעי לצלם

צטט והגב   תגובה
נמרוד
אורח/ת

הוסף תגובה מהירה
שם:  
דואר אלקטרוני:  
כתובת הדואל אינה מופיעה בתגובה
כותרת:  
להרשמה לאתר
הוספת תגובה חדשההוספת תגובה חדשהבחזרה לפורוםבחזרה לפורוםשלח לחברשלח לחברהדפסהדפס
פיתוח TGASoft| עיצוב יעל קציר
פרסם באתר |תקנונים|עזרה|דרושים |צור קשר |כתבו עלינו |מי אנחנו
כל הזכויות שמורות לאתר השטח הישראלי ©

טיולי ג'יפים בעולם | טורקיה | טיול ג'יפים בטורקיה | מדבר מערביטיול ג'יפים במדבר המערבי | ירדןטיול ג'יפים בירדןמרוקו טיול ג'יפים במרוקו | יוון טיול ג'יפים ביוון | כתבות ניווט | GPS | תוכנות ניווט | מכשירי קשר | ערכת חילוץ | קומפרסור גדול | קומפרסור קטן | רצועת גרירה| מבחן  דרכים - ג'יפים | רכב שטחג'יפ סופה | באגי | ספורט מוטורי | ראלי | WRC | מסלול טיול | טרקטורון | אופנוע | טיול אופנועים  | טיולים בארץ | הדרכת נהיגה |  אינדקס שטח - עסקים    The Israeli Off-Road site  | 4X4 | Offroad | ATV | motorcycles יצרני רכב: אודי, איסוזו, אלפא רומיאו, ב.מ.וו, ביואיק, גאז, ג'יפ, ג'נרל מוטורס, דודג', דייהו, דהייטסו, האמר, הונדה, וולוו, זיל, טאטא, טויוטה, יונדאי, ימהה, לאדה, לנד רובר, לקסוסמאזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסאן, סאנגיונג, סובארו, סוזוקי, סופה, סיטרואן, סקודה, פולאריס, פולקסוואגן, פורד, פורשה, פיז'ו, קאמאז, קיה, קרייזלר, רכב נצרת, רנו, שברולט, FDW, KTM