פורומים

- כביש ספורט

כתבה חדשה: האריה החדש - פיג'ו 408 פאסטבק

28 בדצמבר 2023 ב 08:30 3 תגובות 2781 צפיות profile imageירון הולנדר
ארבעה חודשים ארוכים עברו חלפו ולא בחגיגה, כידוע... ובעוד התותחים רועמים המוזות החלו לבעוט, ולדרוש את משקלן.

בין אזעקה לחזל"שה, עולם הרכב שולח איתותים שיש חיים ביקום המקביל, ומי אם לא זה שיש לו קוצים בישבן ייצא ויראה אם כבר קלו המים.

בג'ונגל, אמרו לי, מסתובב אריה חדש, לך תראה אם תצליח להתיידד איתו. אני, בתור מאלף סוסים ידוע לא מפחד מאף אריה, או פיל שיודע לבעוט.
לא ככה?! והאמת? האריה הזה (והחבר'ה בכלל קוראים לו "שמונה") דווקא מאד חברותי. הנה, תקראו סיפור

לכתבה - האריה החדש - פיג'ו 408 פאסטבק
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - רונן אפרת תל אביב 31 בדצמבר 2023 ב 07:13

ראיתי את המכונית במרכז שירות שורק שם אני מטפל ברכב פיג'ו קבריולט שלי.
    אני מגיב כאן כצלם מקצועי, עשיתם הכל בשביל לא להראות מזווית צילום מבויימות כמה הרכב מדהים חיצונית, התמונות שסיפקתם הינם תמונות אנמיות לדעתי ולא משקפות את אופי הרכב ואת הקימורים המדהימים שיש לרכב. מדובר ברכב שנראה מטוס ובתמונות שסיפקתם בכתבה הרכב נראה לא משהו, ולדעתי מדובר בהטעייה (מכוונת או לא מכוונת) של הצלם ו/או של העורך מלחשוף את האופי והיופי האמיתי של הרכב המדהים הזה. ולכן הכתבה לא רלוונטית מבחינתי לקריאה, סליחה ותודה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - ירון הולנדר 31 בדצמבר 2023 ב 10:51

תגובה למר רונן אפרת.
    ידידי היקר.
    אני לא צלם מיקצועי, אבל אני משתדל לצלם כל רכב מכל זוית ובמבחר אפשרויות צילום, כולל רחפן, גימבל ועוד.
    בכתבה אחת אי אפשר לשים את כל הצילומים שצילמתי (ויש המון צילומים כאמור) ואני משתדל לשבץ את הראויות ביותר, לטעמי, שישקפו את אופי הכתבה, שהוא קצת רכב והרבה טיול.
    אני בטוח כי אם תחפש כתבות שהן רכב נטו תמצא אולי צילמוים טובים משלי.
    אני לא בא להתחרות עם אף אחד.
    שנית, בנוסף לכל הכתוב אני מעלה סרטונים גם ברשתות בטיקטוק, ואינסטגראם ואולי מה שלא בולט לך בעין בסטילס יבוא טוב יותר בוידאו ערוך.
    תודה על תגובתך, למענך אשתדל יותר בפעמים הבאות.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - חיים כהן 31 בדצמבר 2023 ב 11:40

אני מרוצה מאוד מה408 שלי מכול הבחינות

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול