פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: ברזל ופלדה - מבחן השוואתי בן גרסאות הפאג'רו - דקאר ולימיטד

20 בספטמבר 2005 ב 00:00 5 תגובות 8646 צפיות
גרסאות הדקאר והלימיטד של פאג'רו מאפשרות לנו להעמיד פלדה מול סיליקון, חיישנים מול נעילה מכאנית. עידן ההיטק פוגש את המהפכה התעשייתית. כתב: ניצן אביבי, צילומים: פז בר, אוטושטח.
לכתבה - ברזל ופלדה - מבחן השוואתי בן גרסאות הפאג'רו - דקאר ולימיטד
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - רפי הרחובותי 15 בנובמבר 2020 ב 20:17

תודה על הכתבה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image Ogash Ofer 16 בנובמבר 2020 ב 07:47

אכן כתבה מאוד מעניינת העושה סדר בין ברזלים (של פעם) לאלקטרוניקה של היום.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - ניצן אביבי 16 בנובמבר 2020 ב 10:35

ואחד העלאה מהאוב... 🤣
    עוד זוכר את המבחן הזה. לפאג'רו בדור ההוא היתה בקרת משיכה מחורבנת. הם פשוט לא התאימו אותה לשטח. פעם אחת, בגלבוע, המערכת פשוט עצרה אותי במקום ולא נתנה לי להתקדם, כי היא בלמה את כל הגלגלים (שמטבע הדברים סבסבו בבוץ).
    מזל שב-low היא היתה מתנתקת...

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. שלמה 16 בנובמבר 2020 ב 14:01

הייתי מוסיף נעילה קדמית לדקאר בטיפוס מדרגה במעלה יאיר אברהם וסרטבא הרכבים הנ"ל בעייתים חייב לעבור לצמיגי שטח 80% שטח

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - Nitsan Avivi 28 בנובמבר 2020 ב 18:16

A blast from the past... My friend, Ofer Ogash posted a link to this article I've wrote 15 years ago. It's a test drive to two new-then versions of the Mitsubishi Pajero (Montero in some countries) that gave me the perfect opportunity to match old fashioned iron tech vs the cutting edge electronic system of the time, traction control.
    The automotive world did a long way in the last 15 years, much longer than the 15 years before. It would be interesting to do a similar test today. Maybe drive, shoulder to shoulder, an E-Tron and a Q7. I have a feeling the differences would be much bigger than the differences in that old test...

Let me know what you'd prefer to drive off-road - classic steel or state of the art electronics?

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול