פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: הדרכת נהיגה סאנגיונג רקסטון בהר חורשן - 6/3/20

17 במרץ 2020 ב 09:55 נערך 27 בינואר 2021 ב 14:50 6 תגובות 7103 צפיות helvits
אתגרנו את בעלי הרקסטונים ביום קריר, מעט רטוב, קרקע חלקה, מעברי מים ומכל טוב שמורת הר חורשן בחורף הנהדרת שיש לנו השנה.
זכינו גם לבחון ולהבחין בשיפור שהוכנס במערכת בקרת המשיכה בדגם האחרון לעומת גרסאות קודמות - זה עובד נהדר!
היה חם בהדרכת הנהיגה למרות הקור סביב.
לכתבה - הדרכת נהיגה סאנגיונג רקסטון בהר חורשן - 6/3/20
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - צחי 17 במרץ 2020 ב 11:26

ההדרכה הייתה מצויינת מבחינתי.

הרבה זמן, כולל בתחומים אחרים, לא קיבלתי כל כך הרבה בזמן קצר כל כך ובאופן מהנה ומקצועי כל כך!!!

המדריך שלמה היה מדהים – הצליח להעביר מידע תיאוריטי ומעשי באופן מרתק , ומקצועי והצליח להעביר לי תחושת ביטחון שאפשר לעשות המון דברים בשטח עם הרכב - דברים שחשבתי שהם לא אפשריים.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - ירון שניר 17 במרץ 2020 ב 23:53

אני חבר במועדון 4X4 כבר שנים רבות עם רכבי קיה. רכשתי רקסטון חדש ושמחתי להשתתף בהדרכה שמעניק היבואן. ההדרכה של שלמה הייתה מצויינת והחבורה הייתה כיפית וקשובה. למדתי לסמוך על הרקסטון וזאת כאמור לאחר שנים רבות של נהיגה ברכבי שטח אחרים.
    כתבה מצויינת ותמונות נהדרות.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - שרון 25 בינואר 2021 ב 19:05

שאלה בנוגע לכתוב בכתבה בנושא בקרת המשיכה. כתבתם שמומלץ להגיע למוסך היבואן על מנת לעדכן את התוכנה. האם מדובר על עדכון תונה לרקסטון החדש בלבד, כלומר 2018 ומעלה או שדגמים ישנים יכולים גם להינות מעדכון התוכנה הנ"ל?
    תודה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image Ogash Ofer 25 בינואר 2021 ב 21:19

אורח/ת - שרון כתב/ה:
    "

שאלה בנוגע לכתוב בכתבה בנושא בקרת המשיכה. כתבתם שמומלץ להגיע למוסך היבואן על מנת לעדכן את התוכנה. האם מדובר על עדכון תונה לרקסטון החדש בלבד, כלומר 2018 ומעלה או שדגמים ישנים יכולים גם להינות מעדכון התוכנה הנ"ל?
    תודה

"
    שדרוג התוכנה רק לדגם האחרון מ-2018 והלאה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - שרון 26 בינואר 2021 ב 14:49

היה די ברור לי, אבל בכל זאת, היתה תקווה קטנה שהתפוגגה. תודה עופר.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image Ogash Ofer 27 בינואר 2021 ב 13:27

אורח/ת - שרון כתב/ה:
    "

היה די ברור לי, אבל בכל זאת, היתה תקווה קטנה שהתפוגגה. תודה עופר.

"
    זה לא נורא. למדנו בהדרכות נהיגה ובמסעות של רקסטון שמי שמכיר טוב את המכונה שלו מתגבר על הקושי בהצלחה.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול