פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: טיול יומיים בחג השבועות משדה בוקר לנחל סדום 29-30.5.2020

06 ביוני 2020 ב 11:35 7 תגובות 4895 צפיות kobi Betsalel
עד כמה שאנחנו, המדריכים באתר השטח הישראלי, היינו בלחץ לצאת כבר ולטייל בשטח, מדהים ומרגש היה לראות עד כמה הלקוחות שלנו, חדשים כוותיקים, רק חיכו ליריית הפתיחה שהגיעה בצורה של הקלת קורונה נוספת, ומרגע פרסום רשימת הטיולים שלנו לחג השבועות, תוך זמן קצר השיירות התמלאו עד שנאלצנו לומר לאחרונים, אין מקום. מזג האוויר כאילו רצה להשתתף במסיבת הטבע הזו והגיע במלוא הדרו ודאג שהתמונות שלנו יהיו צבעוניות וחגיגיות. היה מ-ו-ש-ל-ם...!!!
לכתבה - טיול יומיים בחג השבועות משדה בוקר לנחל סדום 29-30.5.2020
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - יעל מ. 14 ביוני 2020 ב 15:16

אחלה כתבה! ואחלה טיול

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - ערן מ. 14 ביוני 2020 ב 15:18

תודה רבה לכוווולם ..בקרוב שוב

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - דני א. 14 ביוני 2020 ב 15:18

היה כיף גדול!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - אורלי ת. 14 ביוני 2020 ב 15:19

תודה רבה על הכל
    היתה חוויה מקסימה ..

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - הנאא י. 14 ביוני 2020 ב 15:20

תודה רבה קובי היה טיול מדהים

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - עמליה פ. 14 ביוני 2020 ב 15:21

אחלה טיול, כל טיול איתך, קובי, זו חווית נהיגה ואתגר, לומדת כל פעם עוד קצת ונהנית המון. אתה אלוף!! , מדריך מדהים ובאמת שמחה שאת התחלת למידת השטח עשיתי איתך. נתראה בטיולים הבאים בוודאות! . לא יוצאת עם אף אחד אחר!! ולחשוב שרצו להעביר אותי לטיול אחר... שיהיה שבוע נפלא לכולם

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - נתנאל י. 18 ביוני 2020 ב 17:01

בחג השבועות האחרון נרשמתי לטיול בן יומיים בדרום של אתר השטח הישראלי 4x4 עם המדריך קובי בצלאל.

יצאנו מהבית מוקדם בבוקר הילדים ואנוכי עם מלא ציוד ועוד יותר ציפיות. ההתרגשות הייתה בשיאה.

הגענו לשטח הכינוס, תדריך קצר ויאללה לדרך. לאחר שעה בשטח הגענו לעלייה מכובדת ראשונה.

מספר כלי רכב עלו לפני ואז הגיע תורי, משלב להילוך כוח ומתחיל לטפס. כבר בתחילת העלייה הרגשתי שמשהו לא לגמרי פיקס – האוטו מפרפר ונעצר...

נוסע אחרונה ומנסה שוב – אותו דבר. קובי עולה מולי בקשר ושואל אם אני משולב 4x4, עניתי כמובן אך הוא טען שהגלגלים הקדמיים לא מסתובבים.

מפה לשם אחרי מספר לא מבוטל של ניסיונות הגענו למסקנה שיש בעיה עם השילוב מצב ה-4x4 ברכב.

קובי הציע שאמשיך איתם והם יגררו אותי בכל מקום שיידרש אך אני כבר הבנתי שהטיול עבורנו הסתיים מוקדם מהמתוכנן.

ויתרתי בנימוס על ההצעה של קובי, הסתובבתי עם הרכב ונסענו הביתה. הילדים בכו וגם אני. היה באסה.

מיותר לציין שהחברה נהנו בצורה לא רגילה מהמדריך ומהטיול. ראיתי את התמונות שהם שלחו בסוף הטיול ואכלתי את הלב.

שלושה ימים לאחר מכן שלחתי לקובי הודעה שעל אף שהתקלה היתה אצלי האם בכל זאת ניתן לקבל בחזרה את התשלום עבור הטיול.

הוא נענה בחיוב אך לאישור התהליך הפנה אותי לאמיר מנהל שרות לקוחות. עוד בטרם הספקתי לפנות לאמיר קיבלתי ממנו מייל שקובי שוחח איתו על המקרה שקרה לי והוא מזכה אותי על מלאו הסכום ששילמתי עבור הטיול.

סה"כ להשיב את כספי בחזרה זה הדבר הנכון וההוגן לעשות בנסיבות שנוצרו אך אני בטוח שלא כל עסק היה פועל באופן הזה ועל כן אני חושב שהמקרה הזה ראוי לפרגון ופרסום – בעיניי לא מובן מאליו בכלל.

לסיכום אני רוצה לשבח את החברה של אתר השטח הישראלי 4x4: קובי, אמיר ועופר – אנשים רציניים מאוד שיודעים היטב את העבודה שלהם וגם במקרי קיצון פועלים באופן הגון.

אני בטוח שנתראה בטיולים עתידיים.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול