פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל לנשים - יולי 2020

31 ביולי ב 04:24 15 תגובות 2317 צפיות נמרוד וידר
זו השנה השלישית שיוצא מסע חוצה ישראל ג'יפים לנשים. יצאנו לדרך עם קבוצה של 33 נשים למסע מאוד מאתגר, בשנה מאתגרת, מזג אויר מאתגר ותוואי שטח משתנים ומאתגרים במיוחד...
לכתבה - יומן מסע חוצה ישראל לנשים - יולי 2020
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - גילי ויסמין 30 ביולי ב 14:23

כרוכבות וכמדריכות קבוצות נשים באופני הרים זכינו לחצות את המדינה שלנו גם בג'יפ עם קבוצת נשים מקסימה, נמרוד,מדריך מקצוען, רגיש ומכיל בצורה מושלמת מעל 30 נשים, עם בני יד ימינו, מכיר כל בורג ברכב וכל שביל בארץ, אורית הצלמת שתפסה זוויות יפות של מסע זה ותודה ענקית לציפור האחת והיחידה שהסכימה לנו להצטרף ושהכילה את יסמין ואותי 24/7.
    המסע היה מאתגר, מגוון ויפה.
    ניפגש במסע הבא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • סיכום של חוויה אחת ויחידה
    מעצימה
    מרגשת
    נמרוד , זכינו במדריך מקצועי, מלא ידע וסבלנות , בני ואתה צוות לעניין לאיפה שתקחו אותנו אנו באות ...רק תגידו .
    תודה לכולם גם לצוותים ולנשים הנפלאות שגילינו במסע הזה. מחכה למסע הבא.

הוספת תגובה צטט והגב

• המסע! אחד יחיד ומיוחד שפתח בפניי אהבה חדשה לשטח .
    בניצוחו הכביר של נמרוד ויידר ועוזרו הנאמן בני פלדבאום , יצאנו למסע 33 נשים זרות אחת לשניה , וסיימנו משפחה אחת גדולה , מלוכדת ומאושרת .
    נפגשנו , התנענו את הג׳יפים , דהרנו בשטח , השארנו אבק דרכים מאחור
    וסיימנו 5 ימי מסע . לא סתם סיימנו ,
    סיימנו עם חיוך מצד לצד , אנרגיות מטורפות , וציפייה למסע הבא .
    נמרוד ובני , תודה ❤️. המשיכו להוביל אותנו בדרכים עקלקלות
    מחכה ומצפה לחוצה הבא .

הוספת תגובה צטט והגב
  • כתבה מעולה.. מחזירה אותי ישר לחוויה..

כבר שנים שאני בשטח, חייה ונושמת שטח לצד הנהג! המסע הזה זימן לי הרבה חוויות ראשוניות.. לראשונה עם הרכב שלי, כנהגת.. ההכנות וההתרגשות הגיעו לשיאן. לראשונה רחוק מהילדים ל 5 ימים.. צירפתי אליי שתי חברות שלא הכירו קודם, כל אחת מדהימה ואיקונית בפני עצמה ולשמחתי הזיווג הצליח מעל ומעבר.. בשניות הפכנו לצוות שהפך את המסע הזה למושלם.

ולמרות שהגיפ שלי החליט לפרוש כבר ביום השני, וזימן לי התעסקות טכנית ומכאנית מטורפת (גם לראשונה) הנחישות של הצוות להמשיך החזיר אותנו כבר למחרת למסע עם הדיסקו של הילה.. אבל לא לפני שמשפחת גוזלן המדהימה ממושב תומר אירחה אותנו כיד המלך.. אנשים טובים ממש באמצע הדרך. זכינו להכיר משפחה נדירה.

אז מה היה לנו שם: מה לא!? זה היה מסע גדוש באתגרים של עבירות, מזג אויר קיצוני, ימים ארוכים ברכבים ובתוכם יצא צחוק, רגש, עומק, והנאה.

זכיתי להכיר ונשים מדהימות אחת אחת שמהר מאוד התגבשו לקבוצה חזקה.. וגם חברה טובה חדשה.. מחכה לפגוש אתכן במסע הבא

את הזרקור אני מפנה עכשיו לנמרוד וידר.. אתה מדריך בזכות, מנהיג מלידה שיכול להכיל 33 נשים לשבוע שלם..וזה כשלעצמו אומר הכל.. האהבה והתשוקה שלך למה שאתה עושה ניכרת בכל שביל, פניה ומעלה.. סבלנות אין קץ רואה ושומע כל דבר, גם אם בחרת להתעלם לרוב.. הובלת אותנו באתגרים מטורפים כאילו היו עוד שביל כורכר.. נסכת תחושת בטחון, והרעפת בהסברים ודגשים לגבי נהיגה נכונה והתמודדות עם כל מכשול שהיה וכל הטוב הזה בשנינות והומור משובחים.

איתך הצוות המושלם, בני ואורית שעטפו את כל הטוב הזה בסרט מתנה.. תודה על חוויה מעצימה שהשאירה טעם של עוד..

נתראה בשבילים, בקרוב! צוות גראנד קיוטי המחודש..

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - נאוה שרעבי 30 ביולי ב 22:02

זכיתי⁦⁩
    פעם שלישית לצאת לחוצה ישראל נשים.
    זכיתי להכיר 33 נשים מדהימות מעניינות ומצחיקות מכל הארץ ,גם את עצמי למדתי להכיר טוב יותר. נופי הארץ היפיפיה שלנו, נחלים הרים צוקים ומרחבים עוצרי נשימה נפרשו לעיניינו .
    את הטוב הזה הרווחנו בזכות צוות מנצח.
    נמרוד מדריך מוביל, מקצועי , נינוח ונעים משרה ביטחון על הנהגות בפרט ועל הסביבה בכלל.
    בני שתמיד סוגר את השיירה מסייע בכל תקלה טכנית/מכנית במסירות ואהבה
    ואורית אחת ויחידה שדואגת מראש לגיבוש, מתעדת לנו את כל החוויות ומשאירה לנו מזכרות נפלאות.
    כל שנותר זה לומר לכם תודה
    ואברך שאזכה לשנה הבאה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - אנה חן 30 ביולי ב 22:50

ואו!!! איזה מסע זה היה!!!!
    וואו!!!!!
    תודה לך נמרוד, היה מסע מדהים, מאתגר, נופים מטורפים, כיפי וטעים!
    בכל מסע איתך אני לומדת המוווווון, נהנת וחוזרת הביתה עם טעם של עוד!
    תודה על הובלה מנצחת!
    מחכה למסעות הבאים...

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - אהוד 31 ביולי ב 04:33

ואוו. אין מילים.
    גם אני רוצה!

הוספת תגובה צטט והגב
  • כששמעתי מעירית על המסע ונכנסתי לקישור של המסע הקודם והיה לי ברור שאני לא מפספסת אותו!
    סיפרתי לבנים שלי, הם התרגשו, פירגנו ודחפו אותי לצאת. (נראה לי שהם התרגשו יותר ממני.)
    נסענו בדרכים מדהימות יש לנו ארץ נהדרת!!!
    התנתקתי מהכל ונהנתי מהעוצמה והשקט של הטבע.
    נמרוד המדריך(האריה) הוביל עדר של נשים מדהימות, חזקות, שאפתניות, מאתגרות ומאותגרות (חלקן לביאות) ברוגע, בביטחון ובמקצועיות!
    בני בדרכו המיוחדת השלווה והנעימה תמיד היה נכון לעזור עם חיוך. מה שגרם לי לתחושת ביטחון ולאתגר את עצמי בלי הנחות ובלי מעקפים ולעבור במקומות הכי מאתגרים כי באתי ללמוד!
    למדתי המון, נהנתי מאוד וביניינו, גם לג'יפ מגיע קרדיט הוא פשוט מטורף.
    הבנות במסע היו מקסימות, תומכות, מעודדות, מפרגנות ומצחיקות.
    בטוחה שניפגש עוד בשבילים ומחוצה להם...
    מחכה לחוצה הבא
    תודה על חוויה יחודית, מטורפת ומעצימה.
    "צוות אחיות מבל"

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. אורח/ת - מירב מזעקי גרינברג 31 ביולי ב 08:22

לפני כשבוע וחצי חזרתי מחוצה ישראל לנשים, זהו המסע השלישי שלי. כפי שנימרוד ציין, גם אני מדריכת נהיגת שטח ומכירה את רוב המסלולים, אבל יש משהו שונה ביציאה למסע שכזה, בחברותה של נשים עצמאיות, עצמתיות, חזקות, מצחיקות, בעלות עיסוקים שונים, ממקומות שונים בארץ, אשר מה שמחבר ביניהן זה אהבת הג'יפ ואהבת ארץ ישראל.
    שמחתי לפגוש בחברות מהמסעות הקודמים וזכיתי להכיר חברות חדשות שאימצו אותי וניכנסו עמוק לליבי.
    תודה רבה לנמרוד על ניצוח ביד רמה על התזמורת שהקמת, שבמקצועיות בלתי מתפשרת, הובלת אותנו בביטחה בכל מעלה ומכשול ונסכת בנו ביטחון וכל זאת בהומור, רוגע ושלווה. תודה לבני על הרוח הגבית בכל נושא שצץ ולאורית הצלמת על תיעוד כל אירוע.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. אורח/ת - חמי 31 ביולי ב 09:32

יצאתי פעם ראשונה למסע חוצה ישראל (קיץ2020). ניתן לתאר את החוויה שלי ב שני שלבים
    שלב ראשון: הצטרפתי למסע בידיעה שאני אדם של טיולים רגליים ולא טיולי ג'יפים ,אבל צריך לנסות....
    שלב שני: שבועיים אחרי הטיול , קניתי לי ג'יפ
    ומצכוונת להשתתף בחוצה הבא בתור נהגת .
    ובין השלבים: נופים מהממים מהצפון לדרום, דרכים לא ידועות , מקומות שלא ניתן להגיע אליהם ללא רכבי 4x4,מקוואות מים, נופים בראשיתיים,נשים נפלאות שכח אחת אישיות בפני עצמה,ומדריכים מנוסים ומקסימים .
    אז תודה לכולכם
    זכיתי

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. אורח/ת - יאיר גרנד ויטרה 31 ביולי ב 12:27

מי שיוצא לטייל עם נמרוד החמוד,כל מילה נוספת ממש מיותרת!!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. profile image Ogash Ofer 01 באוגוסט ב 08:09

מסע שהוא כבוד גדול לכולן ולכולם!
    כל הכבוד למשתתפות על הנחישות, חלקן זו הפעם השלישית במסע המפרך, תודה לבני על הסיוע הנהדר וכמובן אין סוף מחמאות לנמרוד - המדריך, שבעבודה קשה יוצר את המסע, מרכז את המשתתפות, מוביל ומדריך ובעיקר נותן פתרון טוב לכל בעיה.
    יישר כוח לכולן!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 13. profile image Ogash Ofer 01 באוגוסט ב 08:28

למענכן ובשבילכן הקמנו דף מועדון באתר השטח שירכז את הפעילות של נשים נוהגות בשטח - אתן מוזמנותלהרשם ולקבל עדכונים: קישור לדף מועדון נשים נוהגות.

ויש גם קבוצת פייסבוק בעניין - קישור.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 14. אורח/ת - אבי התותח 03 באוגוסט ב 21:34

לו הייתי אישה הייתי מצטרפת,
    בזכות המדריך ובגלל הנשים

הוספת תגובה צטט והגב
  • 15. אורח/ת - נמרוד 04 באוגוסט ב 21:03

המון תודה על הכל התגובות החמות החוויה שלי היתה לא פחות עוצמתית משלכן ונהנתי מכל רגע.
    ההכנה לחוצה נשים הבא כבר החלה...

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול