פורומים

- שטח 4x4

מסלול טיול ג'יפים למרגלות החרמון

12 בפברואר 2016 ב 06:19 12 תגובות 59181 צפיות profile imageאתר השטח 4X4

מסלול טיול לג'יפים, RZR'ים ואופנועים דו-שימושיים בעבירות קלה על השבילים והכבישים הצרים של צפון רמת הגולן עד למרגלות החרמון. המסלול עובר בין אתרי מורשת, מקומות היסטוריים, אתרי טבע רבים ומטפס לתצפיות מקסימות לעבר הרמה הסורית והחרמון. שימו לב כי קיים פוטנציאל לעבירות קשה במיוחד לאחר הגשם והיווצרות הבוץ ואף לעבירות קשה מאוד לאחר שיורד השלג.  

לכתבה

הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת 17 בפברואר 2016 ב 09:40

הארה למסלול מאתמול

נ.צ. 6 - העליה לטנק היתה הקטע היחיד בכל המסלול שהיה עדיין בוצי מדי לטעמי כדי לנסות לנסות ולטפס אותו (הייתי לבד).
    המשכתי ישר על המפגש עם הדרך הלבנה ופניתי שמאלה למפגש עם השביל החום (נ.צ. 7).

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת 17 בפברואר 2016 ב 09:42

היה חם ומגניב

אז יצאתי לטיול בצפון הרמה, לפי מסלול של Ofer Ogash - היה חם ומגניב!
    המלצת צפיה: תכנסו לאלבום בפייס (קישור לתמונות), אל תסתפקו ב'לייק' כללי. יש בפנים דברים מעניינים.
    אזהרת צפיה: בהעדר שותפים לנסיעה, הסתפקתי בג'ימני כדוגמן לעת מצוא, אז יש ממנו הרבה...

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. roniovad 18 בפברואר 2016 ב 12:54

טיול יפהפה

טיילתי את רובו ברכב חברה ונהנתי מאד!
    טיול שמשלב קצת מכל דבר.. שטח, תצפיות ואתרי מורשת.. ווכרוך בנהיגה ארוכה לבאים מהמרכז..
    מתכנן לעשות אותו בקרוב עם החברים והפעם ברכב שטח :)
    רוני עובדיה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image Ogash Ofer 18 בפברואר 2016 ב 17:53

טיול יפהפה

roniovad כתב/ה:
    "טיילתי את רובו ברכב חברה ונהנתי מאד!
    טיול שמשלב קצת מכל דבר.. שטח, תצפיות ואתרי מורשת.. ווכרוך בנהיגה ארוכה לבאים מהמרכז..
    מתכנן לעשות אותו בקרוב עם החברים והפעם ברכב שטח :)
    רוני עובדיה

"
    רוני - אני מקווה שזה רכב חברה עם נעילות דיפרנציאל מרכזי ואחורי 

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. רועי 24 באפריל 2016 ב 21:25

קובץ הקואורדינאטות שגוי

קובץ הקואורדינאטות המצורף הוא של הטיול "מסלול טיול בשיפולי רמת הגולן".

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. shai-t 24 באפריל 2016 ב 21:58

מסלול טיול ג'יפים למרגלות החרמון

אתר השטח 4X4 כתב/ה:
    " מסלול טיול לג'יפים, RZR'ים ואופנועים דו-שימושיים בעבירות קלה על השבילים והכבישים הצרים של צפון רמת הגולן עד למרגלות החרמון. המסלול עובר בין אתרי מורשת, מקומות היסטוריים, אתרי טבע רבים ומטפס לתצפיות מקסימות לעבר הרמה הסורית והחרמון. שימו לב כי קיים פוטנציאל לעבירות קשה במיוחד לאחר הגשם והיווצרות הבוץ ואף לעבירות קשה מאוד לאחר שיורד השלג.   "
    שלום רב  אני מחפש את השם המדויק של  צי'פ אוראה שמבטל אוראה עבור שברולט סילברדו 2016  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image Ogash Ofer 29 באפריל 2016 ב 09:45

קובץ הקואורדינאטות שגוי

רועי כתב/ה:
    "קובץ הקואורדינאטות המצורף הוא של הטיול מסלול טיול בשיפולי רמת הגולן."
    אני במרוקו, אנסה לבדוק ולתקן מכאן. ואם לא אצליח בתחילת השבוע מהארץ.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. profile image Ogash Ofer 29 באפריל 2016 ב 09:50

קובץ הקואורדינאטות שגוי

Ogash Ofer כתב/ה:
    "[b]רועי כתב/ה: [/b]קובץ הקואורדינאטות המצורף הוא של הטיול מסלול טיול בשיפולי רמת הגולן. אני במרוקו, אנסה לבדוק ולתקן מכאן. ואם לא אצליח בתחילת השבוע מהארץ. "
    הקובץ תקין! זה הקובץ הנכון של המסלול. בדוק שוב בבקשה מה הורדת. ובבדיקה של המסלול לשיפולי רמת הגולן הבנתי מה הבעייה - שני הקבצים בעלי אותו שם! אני אשנה זאת כשאחזור ארצה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. amirhau 18 במאי 2016 ב 20:13

האם מתאים גם לספורטאז?

ספורטאז עם הנעה קדמית יעבור את המסלול עכשיו כשהכל יבש?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. profile image Ogash Ofer 18 במאי 2016 ב 20:27

האם מתאים גם לספורטאז?

amirhau כתב/ה:
    "ספורטאז עם הנעה קדמית יעבור את המסלול עכשיו כשהכל יבש?"
    בליווי רכב 4x4, עם אפשרות לעזרה באמצעות רצועת גרירה, אפשרי בהחלט לטייל עם ג׳יפון הנעה קידמית במסלול. 

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. אתר השטח 4X4 14 בינואר 2021 ב 20:38

למסלול הטיול נוסף קובץ GPX להורדה של מסלול הטיול למכשירי GPS ולתוכנות ניווט

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. Ubic 25 בינואר 2022 ב 22:19

טיילנו היום לאורך המסלול כולו. יפיפה, ביחוד עם שאריות השלג שאחרי הסופה האחרונה. סה"כ עבירות קלה, למעט עלייה אחת בבוץ. כמה הערות:
    1. בבית המפקדה הסורית שבתחילת המסלול, יש חדר בקומה השניה שהוקדש לאלי כהן. יש שם שלטים ותמונות עם הרבה מידע. שווה לבקר.
    2. תיאור המסלול וקובץ ה GPX מצוינים ומאפשרים ניווט קל. מסלול ה-GPX לא תואם לתיאור הדרך בשני מקומות. לא ממש קריטי כי הם נפגשים שוב אחרי כמה ק"מ. למשל ההגעה לנ.צ 19 מתוארת דרך כבישים ובקובץ ה- GPX ההגעה היא דרך השטח.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול