פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע אתגרי ממזרח למערב הנגב, חנוכה 2019

10 בינואר 2020 ב 02:10 9 תגובות 5400 צפיות נמרוד וידר
כמדי שנה יוצא מסע אתגרי בדיוק אחרי הגשמים המשמעותיים הראשונים, כשהקור כבר כאן והמדבר בתחילת פריחתו.
את היום הראשון ניצלנו בכדי להכניס את הקבוצה לאווירת המדבר, למתוח קצת איברים (חס וחלילה לא שלנו... של הרכבים), והכי חשוב להתחיל לגבש את הקבוצה לקראת מסע מאתגר ולא פשוט.
האמת קצת חששתי כשכל המדינה נשארה בבית, התחזיות היו קודרות, הגשם והרוחות תקפו בכל הכוח. הייתי בטוח שיום לפני יתחילו הביטולים, אבל לא בחבורה הזאת...

לכתבה - יומן מסע אתגרי ממזרח למערב הנגב, חנוכה 2019
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - חגית מהחגיתאי 08 בינואר 2020 ב 20:46

כשיצאנו לפגוש אתכם בגשם זלעפות היה לי בראש איזה מטורפים אנחנו לצאת עם הילדים במזג המטורף הזה..
    אכן מטורפים על השטח והמדבר שהיה לא פחות ממדהים.. החבורה הנהדרת והמגובשת שהרימהארוחות גורמה ופינוקים
    שווה ביותר .. עד לעונג הבא

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - עידן 08 בינואר 2020 ב 21:54

כרגיל חוויה זה מתחיל כטיול ונגמר כהרפתקאה . ... יוצא לסבב תיקונים ומכין את הסופה להרפתקאה הבא

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - רענן 09 בינואר 2020 ב 08:52

כרגיל עם נמרוד ושאר המובילים והמצתרפים כל טיול הוא חוויה של טבע
    אתגר וחברות . כייף לנפש

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - דב 09 בינואר 2020 ב 11:31

היה מצויין בדיוק כמו שידענו שיהיה, תודה לנמרוד, לצוות ולשאר המשתתפים שדאגו לכך שתהיה אווירה חמה ונעימה למרות הקור המטורף ששרר בחוץ.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - יאיר גרנד ויטרה 10 בינואר 2020 ב 09:04

כתבה מקצועית ומעניינת מאד!! כל הכבוד לנמרוד,מדריך מקצועי,רציני ואנושי מאד.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image pinhasse 10 בינואר 2020 ב 17:32

חוצה נגב נוסף ומאתגר עד מאוד מאחורינו.
    לצאת למסע מדברי מאתגר ומרהיב בידיעה שאתה מובל בבטחה וברוגע על ידי נמרוד ובגיבוי של מכונאי ברמה של גיתאי הוא חוויה אדירה וייחודית.
    תודה לגיתאי ושי על הבולם המשודרג.
    תודה שוב לנמרוד עידן וכל המטיילים.
    ניפגש בשטח בקרוב

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. BitYoav 10 בינואר 2020 ב 18:04

תודה לנמרודי על טיול נפלא נופים טבע ואנשים. תודה לגילאי מזווית בראש שכול תקלה הופכת לסיבה למסיבה. טיול אתגרי עם נמרוד זו זריקת אדרנלין הטובה ביותר
    שסולר שמן תפוחי היגוי בולמים יכולים לקנות.
    תיקנתי את הפרונט מוכן לטיול הבא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. shayz30370 10 בינואר 2020 ב 18:45

קבוצה שהפכה מזמן למשפחה!
    נימרוד, עידן וגיתאי המון תודה על עוד הרפתקאה, דן כבר שואל מתי פעם הבאה !!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. henry5955 10 בינואר 2020 ב 21:38

תודה רבה לנמרוד ומשפחת אתר השטח הישראלי. כמובן גם לגיתאי "מסוויץ' בראש" על עוד טיול מדהים. אני חושב שבתור נהג שטח מזה תקופה לא קצרה, אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום, כלומר שטיולי ג'יפים "מאורגנים" יכולים להיות כל כך כיפים! מזמן הייתי כבר נרשם לכמה. תודה לך נימרוד וניפגש בשטח בקרוב.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול