פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: מרוקו בקצה האתגר ועוד קצת מעבר...

14 בנובמבר 2018 ב 06:41 12 תגובות 16696 צפיות profile imageOgash Ofer
בשיאו של הסתיו יצאנו למסע ג'יפים אתגרי במרוקו אך מזג האוויר הכין לנו הפתעות ואתגרים נוספים לתכנון המקורי שדרשו גמישות, עבודת צוות, חילוצים, אלתורים והרבה רוח הרפתקנית טובה מהמשתתפים.
בוץ, גרירות, שלג, חילוצים, מעברי מים, מעקפים, מפולות בוץ וסלעים, פינוי צירים, קרח, שינוי בתוכנית, שבילים מהירים, פנצ'רים, שבילים חוליים, שקיעות, דיונות גבוהות, תמונות מרהיבות - הכול מהכול, מעבר לכל דמיון!
סיכום של מסע מיוחד - בעיקר בעזרת המשתתפים, והרבה בזכות מזג האוויר.
לכתבה - כתבה חדשה: מרוקו בקצה האתגר ועוד קצת מעבר...
הוספת תגובה
  • 1. gepeto 14 בנובמבר 2018 ב 11:32

כובש בקלות את פסגת הטיולים שעשיתי.....

מדינה מדהימה עם אנשים חמים, מזג אויר לא צפוי, קבוצה נהדרת ומגובשת ומעל הכל עופר אוגש אחד שתכנן, ניווט, הרגיע, הסביר וביצע בצורה מופתית !!

תמונות מקסימות שעושות חשק לעוד....

שוויש עלייק !!!! :-)

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - אדי בילגוראי 15 בנובמבר 2018 ב 23:28

טיול גיפים למרוקו הייתה השאיפה שלי במשך השנים האחרונות
    יצאתי לטיול האחרון בסוף אוקטובר עם ציפיות גבוהות ומעט חששות מעצם העובדה שלמעט עופר , לא הייתה לי הכירות מוקדמת עם איש מ 12 המשתתפים – מה שחוויתי במהלך 10 ימי הטיול היה מעל ומעבר .
    מרוקו המקסימה , הנופים המגוונים והמדהימים , תעתועי מזג אויר ( גשם ,שלג , שיטפונות , מפולות בוץ ,שלג וסלעים טמפרטורות שנעו בין מינוס 6 מעלות בהרי האטלס לפלוס 24 בסהרה ) , האנשים הנפלאים ( מרוקאים ,ברברים ,טוארגים ), ידידותיים ומסבירי פנים בכל מקום , קבוצת המטיילים המופלאה שהיה לי העונג להיות חלק ממנה ( כשרובנו פגשנו זה את זה בפעם הראשונה בנתב"ג טרם הטיסה ונפרדנו כחברים וותיקים בנתב"ג בסיום המסע ) , עופר אוגש המדריך והמוביל – מקצוען , ידען , סובלני ובעל יכולת הכלה אין סופית , אברהים הנפלא : כל אלה הפכו את הטיול/מסע לחוויה ייחודית , מדהימה ונפלאה שלא תשכח שנים רבות.
    חיכיתי שנה עד שהטיול עם עופר יצא לבסוף לפועל – היה כדאי לחכות ועוד איך..
    להתראות מרוקו – לבטח נתראה בשנית
    ועוד פעם תודה לעופר ותודה לכל הקבוצה הנהדרת

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - אודי פרץ 16 בנובמבר 2018 ב 15:18 נערך 16 בנובמבר 2018 ב 15:21

היה מסע מ ד ה י ם..!!!.
    עם אתגרים סוףף .. וקבוצה של 12 מטיילים סוףף....
    ומדריך אחד....עופר...שתמיד מוצא את הקצה של הסוף בכל הרפתקאה.....וגם שם...לא תמיד זה מספיק...!!!
    משאיר טעם של עוד...ללא ספק!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - עמיעד סלומון 18 בנובמבר 2018 ב 14:48

היה מדהים! שנזכה להמשיך לטייל ולהנות ככה תמיד.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - אופיר שרמי 19 בנובמבר 2018 ב 18:50 נערך 19 בנובמבר 2018 ב 22:28

אם הגעתם לתגובה שלי אז לבטח קראתם את יומן המסע שערוך וכתוב בכשרון רב, והתרשמתם גם מהתמונות והסרטונים.

ללא ספק אחד המסעות המופלאים והמאתגרים שחוויתי, שבו המציאות עלתה על כל דמיון.

עופר אוגש המיוחד ניווט במקצועיות רבה, סבלנות אין קץ וקור רוח ראויים לשבח, חבורה של אנשים נהדרים גם ברגעים מאתגרים מאד והיו כאלה לא מעט.

מומלץ בחום.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - אלאונורה וסרגיי 19 בנובמבר 2018 ב 21:08 נערך 19 בנובמבר 2018 ב 22:00

זה הייה טיול מדהים! חיכינו לו בסבלנות כמעט שנה וזה הייה שווה!
    ראינו הרים מושלגים, מדבר, כפרי ברברים וגם "שינה ברברית". והרשימה עוד ארוכה.
    הטיול הייה מעניין ומאתגר, כמו שהובטח בפגישת ההכנה.
    פגשנו אנשים נפלאים והתחברנו אליהם בקלות, נהננו מאווירה ידידותית, קלילה ושמחה, עזרה הדדית ותחושה של הרפתקה.
    ההדרכה של עופר הייתה מקצועית ברמה גבוהה, עם קור רוח במצבים קשים, כמו ביום הראשון של שטח במזג אוויר סוער.
    גם המדריך המקומי איברהים תרם להצלחת הטיול.
    תודה לעופר ולקבוצה על החוויה האדירה.
    ניפגש בטיולים הבאים!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - טובל׳ה 19 בנובמבר 2018 ב 21:24

יומן המסע שואב ישר חזרה לחוויה! איזה כיף שזכינו להיות חלק ממנה!!!
    מסע מופלא במרוקו - נופים מדהימים! אתגר עד הקצה!(כשעופר אומר שניסע בדרכים שאף אחד לא נוסע בהם הוא מתכוון בדיוק לזה :) )סובלנות טבעית ופשוטה שאיפשרה לשומרי שבת ולאלו שאינם שומרי שבת להנות ביחד כל אחד לפי דרכו.וחברות אמיתית שנרקמה בין אנשים שנפגשו כאן לראשונה.

תודה לכל החברים, ובראשם לעופר, שהיו חלק מהמסע שלנו!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. אורח/ת - איתן כהן 19 בנובמבר 2018 ב 21:55

עופר רציתי להודות לך באופן אישי על טיול חלומי מד ה י ם!
    הנופים, האנשים, האווירה, ההדרכה אין ספק הטיול הטוב ביותר שטיילתי בכל חיי!

לומר שאתה מדריך מעולה זה צמצום, אין לי ספק עופר אתה לידר אמיתי!
    ראיתי את התעוזה להוליך את האנשים בתנאי דרך מורכבים ואת הפתרונות כאשר הדרך ״קצת״ השתבשה. הפתרונות, האילתורים שהותוו ,קור הרוח והכל בצניעות אופיינית!
    באופן אישי לי היה בטחון שתמיד פתרון ימצא לכל תקלה ותקלה .

אין לך מושג כמה אני שמח שהצבא יודע״ללכוד״ אנשים כמוך……
    לא אגזים ואף אומר ״ תהא כל אם עבריה ראויה ששלחה בניה לידי מפקדים הראויים לכך ״ סוף סוף הבנתי במה מדובר.

הדרכה מושלמת, חיוך , יכולת ההקשבה, והסיוע לכל פרט ופרט בקבוצה.
    שמתי לב, לא היה אחד שקיטר כולם היו באופוריה , ידעת למשוך את האנשים, ליצור תלכיד אנושי
    ראיתי את הידע הרב שחלקת איתנו בכל תחומי הטיול הרלבנטיים.
    ושוב תודה רבה !

התודה הקטנה שלי היא שאני כבר הפצתי את התמונות , הטיול, וכמובן את ההדרכה כמעט בכל מקום אפשרי.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. אורח/ת - רפאל אלטשטטר 21 בנובמבר 2018 ב 12:52

היה כיף! תודה לכולם. עופר אתה מדהים כבן אדם וכמדריך.
    נהננו מאוד מכל רגע.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. אורח/ת - מוישיק פינקרט 27 בנובמבר 2018 ב 22:54

טיילתי בחו״ל לא מעט וחיפשתי לא עוד טיול תיירותי רגיל אלא טיול ״מסוג אחר״.
    מודעה על מסע ג׳יפים במרוקו צדה את עיני והצטרפתי ממש ברגע האחרון.
    החוויה שחוויתי הייתה מעל ומעבר למצופה. אכן מסע יוצא דופן ולא טיול קונבנציונלי. התמונות מדברות בעד עצמן.
    מרוקו מדינה מרתקת עם נופים מדהימים, אזורי אקלים שונים באותו חבל ארץ ובעיקר אנשים טובים, אדיבים, מסבירי פנים וכפי שיצא לנו לפגוש לא מעט – מכניסי אורחים.
    בזכות תכנון מסע קפדני ומזג אוויר מפתיע, חווינו אתגרים רבים אותם היטיב לתאר עופר ביומן המסע.
    צלחנו את כל האתגרים בזכות קבוצת אנשים יוצאת דופן, שלא הכירה זה את זה טרם המסע והפכה לקבוצה מגובשת ומלוכדת, ובעיקר בזכות המדריך, עופר אוגש, שהנהיג את החבורה ביד רמה, מדריך בעל ידע רב עם יכולת הדרכה ברמה גבוהה, מקצוען ללא פשרות בתחום ה 4x4 ובעיקר אנושי ובן אדם – מענטש.
    הצצתי לעולם חדש וברור לי שזוהי רק ההתחלה.
    ניפגש במסעות הבאים (:

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. profile image Ogash Ofer 28 בנובמבר 2018 ב 06:53

ריגשתם מאוד!
    הייתה לנו קבוצת אנשים נהדרת שנענתה לאתגרים הרבים אותם חווינו.
    אנחנו עשינו את ההשתדלות (כמו שאודי אומר) וההרפתקאות רק התעצמו.
    תודה לכם על המסע הנהדר ועל התגובות המרגשות.
    להתראות בשטח ובמפגש המסכם,
    עופר

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. אורח/ת - יפה גבריאל 29 בנובמבר 2018 ב 09:14

מסע ג'יפים למרוקו 26/10
    עופר היקר, תודה רבה על מסע מופלא. אתה שילוב מנצח של מדריך מקצועי ואדם נפלא. את הידע הרב שלך חלקת איתנו בדרך מיוחדת, לא פסחת על אף פיסת מידע וכול זאת בדרך אנושית נעימה, מכילה, וגם הומוריסטית כשצריך.
    תודה לחבורה המופלאה שהיתה חלק מהחוויההאדירה הזו, ותודה אישית מיוחדת ואוהבת לבן זוגי רפי שיזם והוציא לפועל את ההשתתפות במסע המופלא הזה.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול