לייף סטייל > יין ואלכוהול

כרמל סיגנצ'ר - יינות יוקרתיים של יקבי כרמל

יקבי כרמל משיקים את כרמל סיגנצ'ר סדרת יינות יוקרתיים ומשובחים אשר נבצרו מהכרמים האיכותיים ביותר 

יקבי כרמל משיקים את Carmel Signature סדרת יינות חדשים ויוקרתיים מהכרמים האיכותיים ביותר של יקבי כרמל, עם מסורת של ידע ומומחיות ומיתוג חדש ויוקרתי

היינות בסדרת כרמל סיגנצ'ר היוקרתית הם חוויה יוצאת דופן,
מסוג היינות שאתה משתוקק אליהם ונצרבים בתודעה.
יינות משובחים באיכות הגבוהה ביותר, שטופלו באופן דיפרנציאלי בכל תהליך הכנתם,
החל מבחירת הכרמים ומשפחות הכורמים המגדלים ועד ליישון בבקבוק. 14 כרמים נבחרו בקפידה לטובת סדרת כרמל סיגנצ'ר,
חשוב לכרמל נו שיהיה כמה שיותר עניין בקטגוריה המיוחדת הזו
ולכן בשנים האחרונות כרמל משקיעים משאבים אדירים גם אנושיים וגם כלכליים.
התפיסה של כרמל מתחילה בבחירת חלקות קרקע הטובות ביותר שמתאימות לסדרת כרמל סיגנצ'ר, הבאת טכנולוגיה חדשה, שיטות ייצור חדשות ושוברות פרדיגמות המאפשרות למצות את המיטב מאותם כרמים ומאותם ענבים שמשמשים ליין,
היינות של כרמל זוכים בשנים האחרונות להוקרה והכרה גם בפסטיבלים וגם בתחרויות יין בארץ ובעולם וזוכים לציונים הגבוהים ביותר.

image

הפורטפוליו העשיר של Carmel Signature כולל ארבע סדרות הנבדלות זו מזו הן בטרואר והן ברמת המחיר וכן שני יינות אייקוניים:

161357457139816135745724421613574583781


סדרת MEDITERRANEAN VATS – סדרת יינות בסגנון ים תיכוני. יינות הסדרה מבוססים על זני ענבים הממקסמים את הפוטנציאל שלהם באקלים הישראלי החם ומופקים בטכניקה ייחודית. התוצאה: יינות פירותיים, רעננים, עשירים ועסיסיים. בסדרה שלושה יינות בעלי נראות חדשה ומתוחכמת: 4 VATS אדום יבש 2019, 2 VATS לבן חצי יבש 2019 ו- 2 VATS רוזה 2019.
מחיר מומלץ לצרכן: 65 ₪

image

MA’ALYA (מעליא - מעולה, מושלם בארמית) – יין מתוק מחוזק בסגנון פורט. מעליא מיוצר מענבים אדומים מאזור הרי ירושלים. היין עבר תסיסה חלקית כדי לשמור על מתיקות הענבים, חוזק בכהל משובח, הושרה על קליפותיו ולבסוף התבגר במשך שנה בחביות בנפח של 300 ליטר.
מחיר מומלץ לצרכן: 100 ₪

סדרת Vineyards – סדרת יינות המופקים מכרמים נבחרים וייחודיים הנטועים בתתי אזורי גידול היין

האיכותיים והמיוחדים ביותר בישראל. הטרואר הייחודי של תתי האזורים שנבחרו מוסיף חותם

איכות נוסף לסדרה. הכרמים מטופלים במקצוענות ובדייקנות, במסירות ובקפדנות, על מנת להפיק יינות באיכות הגבוהה ביותר המביאה לידי ביטוי ומייצגת נאמנה את האופי המיוחד של זן הענבים, תתי אזור הגידול ואיכותם. בסדרה 6 יינות: כרמל קברנה סוביניון מרום הגליל 2016, שני (בלנד בורדו) מרום הגליל 2016, סירה / מורוודר מרום הגליל 2016, שרדונה מרום הגליל 2017, סוביניון בלאן צפון הגולן 2017, גוורצטרמינר צפון הגולן 2018.
מחיר מומלץ לצרכן : 80 ₪ .
161357469412516135746922801613574690850

סדרת Single Vineyards – סדרה בעלת מורשת ארוכה שנים המופקת מכרמים המניבים באופן עקבי ענבים באיכות גבוהה במיוחד. תהליך הפקת היינות בסדרה מוקפד מאוד ומשלב בין הסטנדרטים הגבוהים ביותר בייצור תוך שמירה על זהות חלקות הכרם. בסדרה שלושה יינות ותיקים (קברנה אדמון 2015, שיראז קיומי 2015 ומלבק אדמון 2016) וארבעה חדשים: Old Vinesפטיט סירה מגפנים בוגרות מכרם גוברין 2018, Old Vines קריניאן מגפנים בוגרות מכרם ואדי מילק 2018, Pureness Concrete סירה מכרם עין זיתים 2018 וגווצטרמינר Late Harvest מכרם תל מחפי 2019. מחיר מומלץ לצרכן ליינות Single Vineyards: 120 ₪

מחיר מומלץ לצרכן ליינות Old Vines ו- Pureness Concrete: 140 ₪

Carmel Mediterranean 2017: יין אדום יבש מוערך ועתיר מדליות המורכב מזנים ים תיכוניים שחלקם התבגר בנפרד וחלקם יחד, במשך תקופה של 15 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי. התוצאה: טעם עוצמתי, פירותי, מתובל ופראי. מחיר מומלץ לצרכן: 150 שקל.

Carmel Limited Edition 2017: יין אדום יבש שנחשב לאייקון של סדרת Carmel Signature. מתכתב עם המסורת הצרפתית של הברון רוטשילד שייסד את יקבי כרמל במאה ה-19 ומורכב מזני קברנה סוביניון, מרלו, פטי ורדו ומלבק שהתבגרו בחביות עץ אלון צרפתי במשך 16 חודשים. התוצאה: טעם אלגנטי, מעודן והרמוני בעל גוף מלא ועשיר. מחיר מומלץ לצרכן: 220 שקל.

את יינות Carmel Signature ניתן להשיג בחנויות היין המתמחות ובאתרי האונליין שלהן.

נדב ארנס ארד, מנכ"ל יקבי כרמל:
"Carmel Signature הוא מותג יינות היוקרה של יקבי כרמל ותחת חופתו מצויים 14 מהכרמים הטובים ביותר ביקב המקבלים טיפול איכותי דיפרנציאלי ומותאם, בשל כך מאפשרים לבטא את הטרואר הייחודי, וכן למקסם את פוטנציאל היין באיכויות הגבוהות ביותר. הכרמים נבחרו בקפידה על ידי המומחים שלנו אשר עיבדו את נתוניהם, החל מתנאי הקרקע וכלה בכורמים המטפחים אותה. הכרמים עצמם פזורים ברחבי הארץ, בנקודות גובה שונות המאפשרות גיוון בזנים המקבלים, כל אחד, את התנאים הטובים ביותר לגידולו".

יוסי אדרי, סמנכ"ל מכירות ושיווק ביקבי כרמל:
"כחלק מקידום יינות הפרמיום של יקבי כרמל, החלטנו לייצר הפרדה מיתוגית תחת תת מותג ,'Carmel Signature' כאשר עיצוב התווית מותאם לדרך בה בוחרים צרכני הפרמיום את היינות, החלטה זו באה לצד מספר רב של צעדים שנעשים ביקב, שמטרתם להשביח עוד ועוד את איכות הפרמיום לכל אורך תהליך הכנת היין – מבחירת הכרמים ועד ליישון בבקבוק. כמו כן, אנו מרחיבים את פורטפוליו המותגים של יינות היוקרה של יקבי כרמל עם מותג פורט חדש ויינות נוספים בסדרת Single Vineyards".

בכדי למצות את מלוא הפוטנציאל של הענבים ולייצר מהם את הבלנד הייחודי והמושלם, הכורמים והייננים של יקבי כרמל בניצוחו של היינן הראשי יפתח פרץ, מטפלים בהם בקפדנות הראויה ומכוונים אותם להתפתחות מיטבית מבלי להאיץ בתהליכים השונים, זאת, תוך שמירה על המסורת העשירה של יקבי כרמל, כ-140 שנות ידע, ובמקביל חתירה מתמדת לחדשנות.

יפתח פרץ, היינן הראשי של יקבי כרמל:
"החלק הכי חשוב בתהליך היינני הוא בחירת הכרמים. מרגע שנבחר הכרם – תפקידנו כייננים הוא לשמור עליו ולטפח אותו על מנת שיניב את הענבים בעלי האיכויות הגבוהות ביותר שניתן. מכאן ועד טיפת היין האחרונה שנותרה בבקבוק – התפקיד היחידי שלנו הוא לעודד ולהעצים את האיכויות הייחודיות של הענבים. להוציא מהם את המיטב שבהם ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, באהבה, בהקפדה, ובמינימום התערבות".

תגובות

0 תגובות