לייף סטייל > יין ואלכוהול

יקב רקנאטי מועמד לתואר יקב השנה

יקב רקנאטי הינו היקב הישראלי היחיד ברשימת המועמדים לתואר יקב השנה!

יקב רקנאטי הינו היקב הישראלי היחיד ברשימת המועמדים לתואר יקב השנה בקטגוריית new world של מגזין Wine Enthusiast היוקרתי.

זו השנה ה-22 שמקיים מגזין Wine Enthusiast את תחרות "כוכב היין", בה הוא בוחר את היקבים, אזורי הגידול ואנשי השנה שלו בתחום היין. השנה בחר המגזין, שנחשב לאחד המגזינים המובילים בעולם בתחום היין והמשקאות החריפים, ביקב רקנאטי למועמד לתואר יקב השנה בקטגוריית העולם החדש. יחד עם יקב רקנאטי מועמדים לתואר הנחשק עוד 4 יקבים מרחבי העולם. המגזין צפוי להודיע על הזוכים בתחרות במהלך חודש נובמבר 2021.

את המועמדים ל-14 הקטגוריות של התחרות בחרו המומחים בהתבסס על קריטריונים נבחרים; מעבר לטעמו של היין, נלקחו בחשבון גם השפעת המותג על הצרכנים, החזון שלו והתאמה לטרנדים בעולם היין. יקב רקנאטי הוא היקב הישראלי היחיד שנכנס השנה לרשימת המועמדים האקסקלוסיבית של התחרות, שכוללת יקבים ואנשי יין נבחרים מכל רחבי העולם. כך למעשה, זוכה יקב רקנאטי להכרה לא רק באיכות היינות שלו, אלא גם באיכות המותג שנוצר.

יקב רקנאטי מצליח לשלב בין זנים ים תיכוניים ומסורתיים ושימור ומתן כבוד לזנים הקדומים, לבין חיבור לשפה של העולם החדש בתחום היין, תוך ביטוי מיטבי של הטרואר הישראלי, של האדמה, הטבע והאנשים אשר ביחד יוצרים איכויות שזוכות להכרה בינלאומית"

תגובות

0 תגובות