שטח 4X4 > יומני מסע בארץ > הדרכות נהיגה

אירוע ללקוחות LAND ROVER בבצרה 10.12.2021

לנד-רובר הזמינה את לקוחותיה הטובים ליום התנסות קצר בשטח עם מגוון הדגמים - פאר היצירה לכביש ולשטח ולנו - המדריכים של אתר השטח היה העונג להדריך.
הדריכו: דרור ברלי, חיים זרזר, קובי בצלאל

image

יום שישי בבוקר בלב השדות של מושב בצרה, מזג האוויר נהדר המתהדר בשמיים כחולים ומעוטרים בעננים שאינם למטרת גשם, וזאת בניגוד גמור למה שהתחולל כאן ביומיים האחרונים בהם ירדו גשמים רבים.
אנחנו מתכוננים לבוקר חלומי שתוכנן בקפידה עבור כמה עשרות לקוחות LAND ROVER שכבר הזמינו מבעוד מועד רכבי DISCOVERY SPORT ו- EVOQE וכן רכבי DEFENDER ו- RANGE ROVER קשוחים, מפנקים ואיכותיים כמו שרק כלי הרכב של האליפסה הירוקה יודעים להיות.

image

הלקוחות שהוזמנו לפי לוח זמנים מוקפד, נהנו מפינת כיבוד מפנקת, מצגת והדרכה קצרה על הרכבים ולאחריה הגיעו לרחבת המכוניות בה חיכינו להם אנחנו, 3 מדריכים מאתר השטח הישראלי, ובקבוצות קטנות יצאנו לסיבוב קצר בשטח השדות הבוצי, כדי להכיר קצת יותר מקרוב את יכולות הרכבים שהזמינו.

image

השטח מצידו, פירגן בשלוליות גדולות וערימות של בוץ שהושפרצו לכל עבר והביאו עימן אושר גדול למשתתפות ולמשתתפים, ומי שידע לאן להסתכל, יכול היה לתפוס גם את הלנדרוברים עצמן, מפזרות חיוכים לכל עבר תוך כדי הנפת גלגל או שניים באוויר בזוויות גילגול פוטוגניות. יכולות השטח של רכבי לנד רובר הן מהטובות שניתן למצוא וזאת מבלי לוותר אפילו במעט על איכות, פינוק ורמות גימור שהן מהגבוהות בעולם רכבי השטח בפרט ובעולם הרכב בכלל.

image

בחזרה לרחבת החניה חזרנו עם אנשים שמחים ומעט שונים מאלו שיצאו ממנה, משפטים בסגנון "יאללה, לא היה לי מושג שלרכב שקניתי יש כאלו יכולות..." נזרקו ללא הפסקה ומצב הרוח היה מרומם.

image

תודה לאנשי לנד רובר על חוויה נהדרת, מלאת בוץ וחיוכים,
תודה לרונן רייבנבך ולכל צוות ההפקה.
ולהתראות בשטח..

