שטח 4X4 > כתבות > למען הקהילה

הכשרת מובילים מחוברים לחיים, מחזור שני

"הנותן בנתינתו מקבל!" - 16 מובילי קבוצות חדשים הגיעו לקורס ההסכמה של עמותת "מחוברים לחיים" על מנת שיוכלו להוביל ולאסף שיירות של טיולי ג'יפים שהעמותה מקיימת, בין יתר פעילותיה, למען ילידי החינוך המיוחד - יישר כוח לחברי העמותה!
לח"מ היה העונג להדריך גם את הקורס השני של המובילים.
תודה רבה ושנה טובה ובטוחה לכולם

1695383679533

מחוברים לחיים

עמותת "מחוברים לחיים" משקפת את הקשר בין אדם לאדם באשר הוא! יחד חברי העמותה שואפים להגיע לשילוב של עזרה והפרייה הדדית, עם משמעות ותחושה מעצימה. קהל היעד של העמותה הם ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים מהקשת הרחבה של החינוך המיוחד וילדים ונוער בסיכון.
עמותת "מחוברים לחיים" הוקמה בשנת 2014 ע"י חברים שחברו יחד במטרה לעשות טוב ולהתנדב בבתי הספר של החינוך המיוחד. פעילות העמותה מבוססת על מתנדבים בלבד! ארגונים, עסקים ואנשים טובים הנותנים ללא תמורה מזמנם, מכיסם ומיכולותיהם.


קישור לאתר העמותה - להצטרפות, להתנדבות ולתרומה כספית למען הפעילות

1695383563125

מחוברים לשטח - הפעילות הג'יפאית של עמותת מחוברים לחיים

במשך שנים רבות מתנדבים חברי העמותה ומתנדביה ביצירה ובביצוע של טיול ג'יפים לאוכלוסיות מיוחדות בגילאי בתי הספר.
המתנדבים - בעלי ג'יפים והמובילים - מתנדבים בעצמם, ג'יפאים בנשמתם ומובילים במקצועיות ובבטיחות את השיירות של המתנדבים עם הילדים בשטחי הטבע ועושים טוב לכולם!

קישור לסיכומי פעילות של מחוברים לשטח

1695383550584

הכשרת מובילים של מחוברים לחיים

לצורך הגדלת היקפי הפעילות, חידוד המקצועיות ובעיקר דגש לבטיחות הנוסעים והשיירה קיימה העמותה מפגש שנתי של 16 מובילים חדשים - חלקם מתנדבים ותיקים בעמותה וחלקם מתנדבים חדשים. לח"מ (עופר אוגש) ניתנה הזכות הגדולה להוביל את היום מבחינה מקצועית תוך כדי שהעמותה יוצרת ומדמה טיול בית ספר, לשם תרגול המובילים.
התחלנו בשיעורים בכיתה, יצאנו לשטח לתרגול תנועה של שיירה בשילוב תקלות צפויות, נתקים ו"הפעלת לחץ" על המוביל והמאסף. סיכמנו את היום וערן בורג - מתנדב ומנכ"ל העמותה, חילק תעודות ושקית עם עזרים למוביל קבוצה.
תודה ענקית למובילים הותיקים שעטפו ודאגו לנו משה לוין, אורי אדיר, ליאורה אבידן ושלמה אבני, וברכות למובילים החדשים - יישר כוח לכולם!
בהצלחה בפעילות בברכת: הנותן בנתינתו מקבל!!


1695383665804

