פורומים

 - שטח 4x4

"אמישראגז" משיקה מתחם טעינה ציבורי לרכבים חשמליים באזור תעשייה פולג

06 בדצמבר 2023 ב 19:31 0 תגובות 1626 צפיות profile imageאתר השטח 4X4

דצמבר 2023

"אמישראגז" משיקה מתחם טעינה ציבורי לרכבים חשמליים באזור תעשייה פולג

בשילוב עמדות לטעינה אולטרה-מהירה בקצב של 240 קילוואט

חברת "אמישראגז" מרחיבה את פעילותה בתחום טעינת רכבים חשמליים. כחלק מהמעבר להפוך לקבוצת אנרגיה, מתרחבת החברה ומשיקה עמדת טעינה נוספת באמצעות חברת אמישראגרין - חברת בת של אמישראגז.

עמדות הטעינה החדשות ממוקמות במתחם פולג ליד איקאה.

עמדות הטעינה הן מתוצרת חברת Nidec האיטלקית שמיוצרות בגרמניה ומאפשרות טעינה מהירה בקצב של 240 קילוואט. זמן טעינה של 5-10 דקות לטעינה מלאה.

המתקן משלב פאנלים סולאריים ואפליקציה מתקדמת שמופעלת על-ידי חברת הבת "אמישראגרין" שמתמחה במתן שירותים לטעינת רכבים חשמליים.

אפליקציית "אמישראגרין EV " פתרונות אנרגיה ירוקים מבית "אמישראגז", מאפשרת הטענת רכבים באופן פשוט ונוח. ניתן לראות את מיקומי אתרי העמדות האולטרה-מהירות ולנווט אליהן באמצעות קישור לווייז. האפליקציה מאפשרת מעקב אחר אחוזי הסוללה בעת ההטענה ומתאימה לכלל הרכבים החשמליים בארץ. האפליקציה מרכזת את התשלום, מייתרת את הצורך בכרטיסי אשראי או מזומן ומאפשרת צפייה בכל הנתונים מהטענות עבר.

כמו כן מציעה "אמישראגז" פרויקטים של טעינת רכבים חשמליים לבנייני מגורים בשיתוף הדיירים וועדי הבתים, חניונים, שטחי מסחר ועוד'.

ירדן בר-נס מנכ''ל "אמישראגרין": "אנחנו שמחים להרחיב את שירותנו לציבור הנהגים בישראל ולהשיק מתחם טעינה מהירה לרכבים חשמליים. שיתוף הפעולה עם "אמישראגז" מאפשר לנו לספק ללקוחותינו שירות איכותי, מהיר וזמין ולעמוד בסטנדרטים גבוהים".

כתובת מתחם הטעינה החדש: רח' גיבורי ישראל 5, נתניה


הוספת תגובה
ביטול