פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה - בכביש לאילת עם סובארו אמפרזה

04 ביולי 2013 ב 09:42 14 תגובות 27909 צפיות profile imageאתר השטח 4X4

אפילו נסיעה משפחתית לאילת יכולה לשלב אתגר, בטח ובטח שמדובר בהשקה של רכב משפחתי חדש - סובארו אמפרזה, באירוע השקה לעיתונאי רכב שהתבקשתי להכין. מסלול נסיעת הכביש לאילת, משולב בהפניות למסלולי שטח לצד הדרך ובקישורים לכתבות ולמבחני הדרכים שנכתבו על הסובארו אמפרזה.

לכתבה

הוספת תגובה
  • 1. arkzuck 05 ביולי 2013 ב 02:52

מה הקשר לאתר הזה?

גם אני אוהב את המותג, אבל לקדם אימפרזה באתר כזה, קצת לא מקצועי

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image Ogash Ofer 05 ביולי 2013 ב 09:16

מה הקשר לאתר הזה?

arik_zuckerman כתב/ה:
    "גם אני אוהב את המותג, אבל לקדם אימפרזה באתר כזה, קצת לא מקצועי"
    התשובה ניתנה אתמול - עת הפצנו את הכתבה בפייסבוק של אתר השטח (קישור לאתר השטח בפייסבוק - אתה מוזמן לסמן שם לייק) וכך כתבנו: מה לסובארו אמפרזה (רכב כביש) ולאתר השטח?
    אז ראשית אנו היינו אחראים על מסלול ההשקה לעיתונאים (מצורף מסלול הנסיעה בדרך המיוחדת של סובארו לאילת) ושנית זו הזדמנות לאגד כמה מסלולי טיול בשטח בכתבה אחת.
    ואם  להוסיף: אז אנחנו באתר השטח עוסקים בנהיגה בכביש ובשטח, ברכבים, אופנועים וטרקטורונים (וקצת טיפוס הרים...) לכבוד לנו (והכי מקצועי) שיבואן רכב קורא לנו לבוא ולנהל השקה עבור עיתונאי הרכב של ישראל. שים לב - לא בתשובתי ולא בכתבה לא נאמרה מילה אחת על האמפרזה החדשה. אם תרצי לקנות ולקבל חו''ת בנושא - צור קשר בהודעה פרטית.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת 05 ביולי 2013 ב 12:40

חובות הלבבות14 הרצליה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. paul1 06 ביולי 2013 ב 08:47

כדאי שתאמצו את השיטה של אתרים אחרים:

תכתבו בגדול: "כתבה פירסומית"

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image Ogash Ofer 06 ביולי 2013 ב 09:49

כדאי שתאמצו את השיטה של אתרים אחרים:

paul1 כתב/ה:
    "תכתבו בגדול: כתבה פירסומית"
    כשמשלמים לנו עבור כתבה מסוימת - אנו כותבים זאת במפורש. ראה את הקישור של כתבות פרסומיות באתר השטח: https://www.4x4.co.il/articles/tags.aspx?wid=203 הכתבה הזו היא דיווח על פעילות הדרכת הנהיגה שלנו, והפעם השקה של רכב חדש - שירות מקצועי שאנו נותנים ליבואני הרכב. כך שהכתבה הזו היא אולי כתבה פרסומית עבורנו - עבור אתר השטח. וכפי שכתבתי בתגובה קודמת - מכיוון שניהלתי והדרכתי את יום ההשקה גם לא כתבתי ולו מילה אחת על האמפרזה החדשה. ואם בכל זאת תרצה לקרוא על האמפרזה גלוש לקישורים המצורפים של (חלק) מהעיתונאים שהשתתפו בהשקה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. גולדברג 06 ביולי 2013 ב 19:05

מי שלא יכול לפרגן, שיחליף את הכדורים .

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image Ogash Ofer 07 ביולי 2013 ב 13:42

מי שלא יכול לפרגן, שיחליף את הכדורים .

גולדברג כתב/ה:
    ""
    קובי - תודה רבה על העזרה. נראה לי שבסך הכול כן מפרגנים, אבל רוצים שנוציא חשבונית על ''כתבה פרסומית'' ליפנאוטו, יבואן סובארו. (רק שאני לא בטוח שהם ישלמו אותה... במיוחד לאור העובדה שלא רשומה מילה אחת על הרכב).

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. profile image Ogash Ofer 31 בינואר 2021 ב 18:52

כבר חלפו כ-8 שנים ואפשר לספר את שהיה בהשקה הזו:
    השקה של סובארו אימפרזה חדשה בדרכנו ביום נהיגה ארוך מהמרכז עד לאילת.
    אחד מהסובארו (רכב חדש - חדש) "מצא עצמו" באחד מהפיתולים של יער יתיר עף מהכביש ולמזלו נתפס על גדם עץ שמנע ממנו להגיע כמו טיל לערוץ הנחל.
    לנהג ולנוסעים שלום ולי לשמחתי הייתה רצועת גרירה.
    לא הצלחתי להחזיר את האימפרזה לכביש, אבל הצלחתי לשחרר מהגדם עץ, שבבדיקה שלאחר מכן נמצא שכול המכסה אלומיניום של הגיר נמרח עליו ויצר דמוי עוגן.
    עם קצת נהיגה מאתגרת מצאתי עצמי מחלץ את האימפרזה דרך המדרונות ואחר בערוץ הנחל ב"אנדורו שטח" היכול לאתגר גם פורסטר או ג'יפ אמיתי....
    אז מי אמר אתר השטח ???

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. profile image Ogash Ofer 31 בינואר 2021 ב 18:53

סובארו אימפרזה בהשקה שלא על האספלט ובפוזה מאוד מאתגרת...

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. אורח/ת - איתן 31 בינואר 2021 ב 23:59

ואללה צריך לנסות את המסלול

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. profile image Ogash Ofer 01 בפברואר 2021 ב 20:57

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. profile image Ogash Ofer 03 ביולי ב 11:03 נערך 03 ביולי ב 11:11

ועוד קצת פרטים:
    אירוע מלפני 11 שנים. השקה שהדרכתי עבור סובארו. יום נהיגה של עיתונאים מהמרכז לאילת ובאמצע כבישים מפותלים כיאה לאמפרזה.
    עצירה לתדריך, אזהרה מהכביש המפותל, שליחת הצלם לפנים, שילוח העיתונאים ואז ההודעה בקשר: תגיע מהר! רכב אחד קצת ירד מהכביש 😉
    אין נפגעים. יש נזק חמור בתחתית הרכב. למזלנו הגיר נתפס על גדם עץ ולכן הם נעצרו לפני שהגיעו למטה.
    לי תמיד יש רצועת גרירה ברכב(היה צריך למשוך אחורה כדי להשתחרר מהגדם), ולבסוף מצאתי עצמי נוהג במורד היער ומתמרן בן העצים עד לנחל ומשם בשביל (בכל זאת סובארו) עד לחבירה לכביש.
    נסענו עם הרכב הגיבור עד אילת וכשהגיע למוסך הושבת לצמיתות על נזק לגיר ולשלדה ברמת הטוטל-לוס.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 13. profile image Ogash Ofer 03 ביולי ב 11:06

נוסעים ביער... :

הוספת תגובה צטט והגב
  • 14. אורח/ת - לירון גולן 03 ביולי ב 13:40

במקרה זה היה הרכב הצמוד שלי עם 2000 ק״מ שנמסר לעיתונאים להשקה
    אני ו גל היינו צוות ליווי באירוע
    תיקון קל לגבי מצב הרכב:
    אכן מדובר ברכב גיבור שבעזרת רונן לוי הגיבור הרכב חזר אלי במהרה לאחר תיקון והיה ברשותי עד שסיימתי את עבודתי בסמל״ת

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול