פורומים

- אופנועים טרקטורונים ו-SBS

כתבה חדשה - חוצה ישראל עם אופנועים 2017

04 ביוני 2017 ב 09:07 3 תגובות 41342 צפיות profile imageאתר השטח 4X4

חוצה ישראל, המסע הארוך והמגוון ביותר בישראל. שבילים ארוכים על נופים מתחלפים ותאי שטח שונים כמו שרק ברכה אותנו ארצנו. יניב שחר יצא לחגוג את כל הטוב שמציעה לנו הדרך מהחרמון עד אילת על אופנוע בין 13 אופנוענים - חברים אשר רכבו מדן עד אילת וחזרו עם חוויות וקבצי מסלול, למי שרוצה להפיק בעצמו כזה מסע. כתב: יניב שחר

לכתבה

הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת 06 ביוני 2017 ב 13:53

אופנועים דו"שים

בעברי הייתי רוכב דו"שים נלהב. (כיום על האסקי 501 דנדש ולפניו כתום 350). בקיצור בעבר היה לי גם DR650 ואחריו DRZ ואחריו WRR... אז אני "מכיר את העסק" מה שנקרא... למרות הנפח הקטן - ה WRR הכי טוב מביניהם. אין ספק בכלל. טוב האמת שבשבילי קרבורטור ותיבה עם 6 הילוכים זה כבר הרבה שנים דיל ברייקר. מה שכן בקשר ל WRR אחרי שקונים חובה להחליף לו את צמיגי הסטוק וגם לקצר יחסי העברה (להגדיל גלג"ש אחורי) ומקבלים מכונה מקסימה... בכל מקרה: כבר 3 שנים עברו מאז שעברתי לכלים אנדורו מקצועי ואני יכול להגיד בפה מלא שעידן הדו"שים מבחינתי הסתיים. למרות שאם מתישהו סוזוקי יוציאו DRZ חדש מוזרק עם 6 הילוכים, ועם מתלים בליגה של ה RMX (ומיוצר ביפן) אז יש מצב שאני חוזר (ואיתי ביחד גם עוד איזה 10 מיליון לקוחות מסביב לעולם. באמת מוזר שסוזוקי לא מוציאים DRZ חדש).

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - ליאור 27 בפברואר 2019 ב 20:28

נראה אחלה טיול. האם המסלול מתאים גם ל-rzr?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image Ogash Ofer 02 במרץ 2019 ב 06:14

אורח/ת - ליאור כתב/ה:
    "

נראה אחלה טיול. האם המסלול מתאים גם ל-rzr?

"
    נראה שמתאים!

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול