פורומים

- למען הקהילה

למען הקהילה: הג'יפאים מתנדבים עם ילדים ונוער פגועי המוחין ולהנצחת סרו צבי קפלן ז"ל

17 באוקטובר 2014 ב 09:52 5 תגובות 43909 צפיות profile imageאתר השטח 4X4

לאתר השטח הגיעה בקשה מעמותת אחים לעזור במצווה למען ילדים ובני נוער משותקי מוחין ומנווני שרירים, עם 35 ג'יפאים הדרושים לקייטנה. בפועל התנדבו 45 ג'יפאים (125%) לפעילות החשובה של הטיול השנתי.  חוויות ומעט תמונות מהפעילות וגם מעט תובנות לפעילויות הבאות...

לכתבה

הוספת תגובה
  • 1. amirmoshe 17 באוקטובר 2014 ב 12:35

לגבי ההנצחה של סרן צבי קפלן

צהריים טובים, כאחד שהשתתף בטיול, חייב לציין קודם כל כי הארגון היה טוב, האוירה היתה מעולה, וכמובן שהמטרה הייתה עילאית וכזו שגרמה סיפוק.

אך לי אישית היה חסר משהו בהנצחתו של סרן צבי קפלן ז"ל. מלבד תמונה בדגלים לא היה שום אזכור עליו. ואני לפחות לא שמעתי עליו מילה מעבר לשני מילים שאמר לאור. בעיניי לפחות היה ראוי שתהיה מצגת קטנה לזכרו של מי שנפל על הגנת ארצנו. והייתי עוד יותר שמח אם ברכבים היו גם נציגי משפחה.

זו דעתי האישית ומבלי לפגוע בחשיבות הטיול ובהנאה שלי אישית הייתה ממנו.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image leornevo 17 באוקטובר 2014 ב 20:05

הנצחת סרן קפלן- נכון - אבל במיגבלות השנה

אני מסכים עימך לגמרי, זו נקודה עדינה, המישפחה עדיין לא סיימה את השנה, האב "הלום קרב" בעצמו וקשה לא להיתמודד, ובטכס הסיום יוסי שיר סיפר שאישתו של סרו צבי ז"ל היתקשרה והודתה
    למדתי את כל מה שאפשר על סרן צבי קפלן ופירסמתי סרט וידיאו עליו שביגלל השבת לא אצרף את הסרט עד צאת השבת ( נכבד את אמונתו)
    הייתי יכול לספר מה למדתי אך גם עכשיו דמעות חונקות את עיני ומניסיוני לא הייתי יכול לדבר עליו וגם ליוסי שיר שהיה חברו האישי עדיין קשים הדיבורים
    ב"ה בשנה הבאה זה יהיה פחות טרי ונוכל לשתף את המישפחה והילדים הלו הצעירים גם,,,

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image leornevo 17 באוקטובר 2014 ב 20:14

סרט וידאו על סרן צבי קפלן

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image Ogash Ofer 18 באוקטובר 2014 ב 08:54

עמותת אחים - סיכום האירוע

קישור לכתבת הסיכום של לאור נבו על יום ההתנדבות שהתקיים בסוכות 2014

(במקום בקיץ בגלל 'צוק איתן').

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image leornevo 21 באוקטובר 2014 ב 20:13

סט תמןנןת ראשון - תרומת הצלמת דפנה גיל

הגיע סט ראשון של תמונות מיקצועיות - מהצלמת דפנה גיל - מקווה שיש לכם גישה לגוגל
    https://plus.google.com/photos/115196306800967554719/albums/6071842719534527441?banner=pwa&sort=1

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול