האאוטבק האוסטרלי: מסע הג'יפים הגדול וההרפתקני מכולם - פתיחת ציר

האאוטבק האוסטרלי: מסע הג'יפים הגדול וההרפתקני מכולם - פתיחת ציר

פרטים

"אנחנו מטיילים לא כדי לברוח מהחיים.. אלא כדי שהחיים לא יברחו לנו"

מסע הרפתקני מיוחד ופורץ דרך ללב הערבות של אוסטרליה
מסע פתיחת ציר מיוחד בהובלה של שני מדריכים מצוות אתר השטח- דרור ברלי וקובי בצלאל.

מסע רכבי שטח מאתגר של 17 ימים בנהיגה עצמית אל לב היבשת המיוחדת ביותר בעולם, עם תופעות טבע, נופים, אקלים, צמחיה ובעלי חיים הייחודיים רק לה. המרחקים האדירים והמרחבים הבלתי-נתפסים בגודלם ועוצמתם הופכים את מסע השטח לאאוטבק של אוסטרליה להרפתקאה בלתי נשכחת ומגבשת של פעם בחיים.

המסע לאאוטבק האוסטרלי ייקח אותנו לעומקה של יבשת עצומה וקסומה שכולה ניגודים – נסייר בעומקו של האאוטבק הפראי אך נטעם גם מערים גדולות ותוססות. נבשל את ארוחותינו בשטח בצוותא אך נתפנק גם במסעדות גורמה ובטעימות יין ביקבים המפורסמים בעולם. ננהג ברכבי שטח מדוגמים למרחקים ארוכים עד קצה האופק ומעבר לו כפי שמעולם לא חווינו - בכבישים ובשטח, אבל נצא גם לסיורים רגליים מאתגרים. נלון בשטח בקמפינג תחת מיליוני כוכבים - אבל גם במלונות פאר מפנקים. נראה מראות קסומים, נחווה הפתעות ואטרקציות מיוחדות. זהו מסע מיוחד שמיועד לאנשים מיוחדים, חובבי שטח, אתגרים, הרפתקאות ומרחבים, שיודעים להינות גם מפינוקים – אם אתם חושבים שראיתם, חוויתם וניסיתם כבר הכל – אתם מוזמנים לחוויה יחידה מסוגה.

image

מדריכים:

קובי בצלאל 052-2339934

דרור ברלי 052-8635759

תוכנית המסע:

היום הראשון והיום השני

טיסת לילה סדירה להונג-קונג. עצירת ביניים של כ-4 שעות ומשם טיסת המשך למלבורן – העיר היפה באוסטרליה. סה''כ הטיסות כ-25 שעות אבל מאחר והטיסות בכיוון ההפוך לכדור הארץ התאריך מתחלף פעמיים.

image

יום 3

נחיתה במלבורן בשעות הבוקר המוקדמות והגעה למלון במרכז העיר. שאר היום יהיה זמן חופשי למנוחה מהטיסות הארוכות, לבריכה, לים או לסיורים עצמאיים בעיר. בשעות אחר הצהריים נתאסף יחד לצורך הכרת כלי הרכב. בערב נאכל ארוחת ערב משותפת ונקיים תדריך פרטני לקראת יום המחר ותדריך כללי לקראת הטיול כולו.

יום 4: מלבורן - ווארנמבול
ארוחת בוקר במלון ותדריך נהיגה להמשך היום עם דגש מיוחד על זהירות בנהיגה בצד שמאל. איסוף כלי הרכב מחברת ההשכרה ויציאה ממלבורן דרך Geelong על הכביש הנופי המפורסם ביותר באוסטרליה – Great Ocean Road המתפתל לאורך קו החוף הדרומי של אוסטרליה. נעבור ב-Torqie, עיירה שהיא מרכז תרבות גלישת הגלים בדרום אוסטרליה, נבקר באתר-Twelve Aposties (12 השליחים) – שבו תצורות סלע מעניינות. נמשיך בנסיעה לאורך קו החוף המרהיב עד לעיירה Warrnambool. התארגנות במלון, מנוחה וארוחת ערב משותפת. לאחר מכן זמן חופשי לבילוי.

אורך המסלול כ-350 ק''מ

image

יום 5: ווארנמבול – עמק בארוסה

זהו יום ארוך של נהיגה בכביש, בחלקו כביש מהיר והיעד שלנו הוא עמק בארוסה – Barrosa Valley המפורסם בעולם כולו בגידול ענבי יין מזן שיראז ובעשרות רבות של יקבים המייצרים יינות משובחים. התארגנות במלון ולאחר מכן ביקור ביקב, כולל טעימות יין וארוחת ערב. לאחר מכן זמן חופשי לבילוי.

אורך המסלול כ-610 ק"מ

יום 6: עמק בארוסה – הרי פלינדרס – ווילפנה פאונד

ארוחת בוקר במלון ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. עוד יום נהיגה ארוך שמתחיל מוקדם ומחייב הקפדה על עמידה בזמנים. יוצאים לכיוון צפון דרך Clare Valley לכיוון Wilpena Pound הנמצאת בהרי פלינדרס המתאפיינים בתצורות סלע בעלות מראה דרמטי (Flinders Ranges). הגעה לאתר קמפינג והתמקמות מהירה. יציאה באוטובוס לכיוון מכתש פגיעת המטאוריט המפורסם של Wilpena Pound ויציאה למסלול הליכה רגלי לכיוון תצפית מרהיבה אל המכתש. חזרה באוטובוס לאתר הקמפינג, התארגנות לארוחת ערב בבישול עצמי ולינה באוהלים שלנו.

אורך המסלול: כ-440 ק"מ

image

יום 7: ווילפנה פאונד – מארי

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. היום מוקדש לנסיעה בכיוון צפון-מזרח דרך שמורת הרי הפלינדרס המרהיבה. ב-Blinman אנו נפנה מערבה לדרך עפר שתחבר אותנו לכביש המהיר עליו ניסע עד למארי (Maree) שם נתמקם בקמפינג ונתארגן לארוחת ערב בבישול עצמי וללינת לילה באוהלים שלנו.

אורך המסלול: כ-290 ק''מ

image

ימים 8-9-10: The oodnadatta track

ברוכים הבאים למסלול האודנאדאטה המפורסם – אתגר השטח העיקרי שמותח לפנינו 620 ק"מ בלתי-נגמרים של נהיגת שטח החוצה את האאוטבק – מרחב עצום ורב-עוצמה המשתרע מאופק עד אופק, לאורכה של הדרך ממארי למארלה. לאורך הציר, המסלול עובר על פני האגם הדרומי בשמורת קאטי-תאנדה-אגם אייר ועיירות האאוטבק הנידחות וויליאם קריק ואודנאדאטה.

המסלול מבוסס על נתיב סחר אבוריג'יני עתיק ולאורכו מספר מעיינות ארטזיים המספקים מים. הנגישים שבהם נמצאים בפארק וואמבה-קדאבו סמוך לקווארד-ספרינגס (Coward Springs). זמינותם של המים תרמה מאוחר יותר לבחירת הנתיב של מסילת הרכבת המרכז-אוסטרלית שנקראה גם "רכבת הגאן" (The Ghan) שהונעה כמובן במנועי קיטור שזקוקים למילויי מים תכופים. בנתיב הזה עבר גם החוקר ג'ון מקדואל סטיוארט במהלך מסעו השלישי באאוטבק האוסטרלי ב-1859 וכתזכורות לאותה תקופה פזורות היום לאורך מסילת רכבת הגאן הריסות של מבני תחנות רכבת, גשרים ותחנות ממסר-טלגרף לאורך המסילה. היותר שמורים מביניהם נמצאים במחנה קאוורד-ספרינגס. המסלול מקביל למסילת הרכבת לכיוון צפון עד העיירה אודנדאטה ושם פונה שמאלה לכיוון מערב ומצטרף לכביש המהיר סטיוארט במארלה (Marla). בעונות היבשות הנתיב אמור להיות עביר גם לכלי רכב רגילים אבל הנעה 4X4 תמיד מומלצת כאן, במיוחד לאחר גשמים.

יום 8: מארי – וויליאם קריק

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. זהו היום הראשון שלנו במסלול האודנאדאטה. נצא ממאריי לכיוון Alberie Creek ופארק הפסלים המיוחד שבה. נתצפת על אגם אייר (השלישי בגודלו בעולם) ונעצור במעיינות החמים של Coward Springs הבנויים מאדני מסילת רכבת. נסיים את היום ב-William Creek. התאגנות בקמפינג וארוחת ערב במסעדה מומלצת שלאחריה אפשר לצאת לשתות עם המקומיים בפאב קלאסי משנת 1887 ולהרגיש לרגע כמו חלוצים אוסטרליים אמיתיים מלפני 130 שנה.

אורך המסלול: כ-240 ק''מ

יום 9: וויליאם קריק – אודנאדאטה

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. ממשיכים בנתיב האודנדאטה הארוך עם עצירה ב-Anna Creek ואח''כ בגשר אלגבוקינה (Algebuckina Bridge) שהוא הגשר העתיק ביותר וגם הארוך ביותר באוסטרליה. מגיעים לעיירה אודנאדאטה ומתמקמים במתחם הקמפינג. ארוחת ערב בהכנה עצמית של הקבוצה.

אורך המסלול: כ-220 ק''מ

image

יום 10: אודנאדאטה – מארלה

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. נצא לנסיעה בחלקו השלישי והאחרון של מסלול האודנדאטה עד לעיירה מארלה שעל הסטיוארט-הייוויי. התארגנות ללינה וארוחת ערב בקמפינג.

אורך המסלול: כ-210 ק"מ

ימים 11-12: הפארק הלאומי Uluru – Kata-Tjuta

אולורו המכונה גם "איירס רוק" (Ayers-Rock על שמו של הנרי איירס, לשעבר ראש ממשלת מדינת דרום-אוסטרליה) הוא מונולית (צורה, פסל או עצם שעשוי מגוש אבן יחיד) סלע טבעי הממוקם בפארק הלאומי אולורו-קאטה-ג'וטה. מדובר באחד המונוליתים הגדולים ביותר בעולם.

הפארק נמצא בחלק ההדרומי של הטריטוריה הצפונית ושתי האטרקציות בו הן סלע אולורו (איירס רוק) והקאטה-ג'וטה הידועים גם בשם הרי אולגס (The olgas).

אולורו עשוי אבן חול אדומה. גובהו 318 מטרים מעל פני השטח ו-863 מטרים מעל לפני הים. היקפו 9.4 ק"מ והוא נעוץ בקרקע בעומק של כ-2.5 ק"מ.

אולורו הוא מקום קדוש לתרבות האבוריג'ינית וניתן לראות מסביבו ציורים וסימנים אבוריג'ינייים רבים. בשנת 1985 הוחזר המקום לחזקתם של האבוריג'ינים ואלה מחכירים אותו כיום לממשלת אוסטרליה. מדובר באתר תיירות פופולרי ורבים מטפסים עליו מדי שנה לאורך נתיב תלול שאורכו הלוך וחזור 1.6 ק"מ, וזאת למרות בקשת האבוריג'ינים המפורשת שלא לטפס על הסלע, הן משום קדושתו עבורם והן בשל מקרי המוות והפציעות הרבות שנגרמו לאורך השנים בשל הטיפוס הלא בטוח על הסלע. מאז שהחלו רישומים מסודרים, 35 מטפסים קיפחו את חייהם בטיפוס על אולורו. בשנת 1987 הכריז אונסק"ו על אולורו כאתר מורשת עולמי וב-1994 הורחבה ההכרזה לפארק אולורו-קאטה-ג'וטה כולו.

image

יום 11: מארלה – יולארה/אולורו (איירס רוק)

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. יום ארוך של נסיעה בכביש המהיר סטיוארט/A87 עד ליולארה (Yulara) – העיירה הסמוכה לאולורו (Uluru). התמקמות באתר הקמפינג המומלץ "איירס-רוק קאמפגראונד-ריזורט" ויציאה לחוויה ייחודית – ארוחת ערב גורמה במהלכה מלצרים אבוריג'ינים בלבוש מוקפד יגישו מטעמים אוסטרליים מסורתיים כמו נתחי בשר קנגורו ותנין עשויים על האש – הארוחה מתקיימת לאור השקיעה המרהיבה על הדיונות המשקיפות על הסלעים המפורסמים אולורו וקאטה-ג'וטה (Kata Tjuta) ולאחר מכן נתצפת על הכוכבים באמצעות טלסקופ.

אורך המסלול: כ-500 ק"מ

יום 12: יולארה והסביבה (יום שלם)

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. היום נבקר באיירס-רוק (Ayers Rock), הסלע האדום העצום ועוצר הנשימה המפורסם בעולם כולו. מדובר באתר מקודש לאבוריג'ינים ועל כן קהל המבקרים מתבקש שלא לטפס עליו, לכן גם אנחנו לא נטפס עליו. מעבר לעובדה שהטיפוס מסוכן להפליא וגבה עד כה עשרות קורבנות. במידה ומזג האוויר יאפשר לנו נוכל להתפעל ממנו במסלול הליכה ארוך) 10 ק"מ, כ-3-4 שעות) "שביל הבסיס" המקיף אותו מסביב. נבקר ונסייר (סיור מודרך) גם בשמורת הקאטה-ג'וטה או בשמה המוכר "הרי אולגה" (The Olgas) ולקראת הערב נתארגן ללינה ולארוחת ערב בקמפינג.

אורך המסלול: כ-130 ק"מ

יום 13: יולארה – קינגס קניון

ארוחת בוקר במלון ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. נסיעה דרך Curtin Springs ו- Kings Creek לפארק הלאומי Watarrka שבו נמצא אחד מאתרי הנוף המרשימים באוסטרליה – הנקיק העצום Kings Canyon. אנו נגיע לקינגס-קניון בשעות הצהריים ואם מזג האוויר יאפשר לנו נצא למסלול רגלי באזור.

האטרקציה להיום – טיסה חווייתית במסוק מעל לקינגס-קניון!

לאחר מכן התארגנות ללינה בקמפינג וארוחת ערב בהכנה עצמית של הקבוצה.

אורך המסלול: כ-300 ק"מ

יום 14: קינגס קניון – אליס ספרינגס

ארוחת בוקר בהכנה עצמית של הקבוצה ותדריך נהיגה לגבי המשך היום והדרך. מתחילים את היום במסלול המעגלי Mereenie Loop Road הנקרא גם Red Centre. זוהי דרך עפר משולבת במרבצי חול עמוקים שעוברת באדמה אבוריג'ינית. לאחר מכן נמשיך מערבה דרך Hermannsburg על כביש 6 המוביל לעיר שבאמצע אוסטרליה - אליס ספרינגס (Alice Springs). בצער רב נפרד מהרכבים שליוו אותנו במשך המסע ונתארגן למנוחה במלון ולארוחת ערב.

אורך המסלול: 360 ק"מ


יום 15 : אליס ספרינגס – סידני

ארוחת בוקר במלון. התארגנות ויציאה לכיוון שדה התעופה של אליס-ספרינגס.

טיסה ישירה לסידני. נחיתה בסידני והגעה למלון. זמן חופשי למנוחה, בריכה, ים. בערב ארוחה משותפת ויציאה לבילוי.


יום 16 : סידני

ארוחת בוקר במלון. יום חופשי בסידני. בערב ניפגש לארוחת ערב משותפת חגיגית ואחרונה לטיול.

image

יום 17 : טיסה חזרה לישראל

ארוחת בוקר מוקדמת במלון ונסיעה לשדה התעופה של סידני.

08:50 – טיסה מסידני להונג קונג ומהונג קונג לתל-אביב

23:00 – נחיתה בתל-אביב.

עלויות: זה לא יקר, זה לא מעט כסף, אבל כולל הכול

9470$ לאדם (2 משתתפים ברכב ובחדר)

מועדים:

מפגש הכנה: באתר השטח - שוקן 30 תל אביב (יש חנייה חינם ובשפע)

image

מחיר והרשמה

מחיר: 9,470 $

מדריך

קובי בצלאל 052-2339934 ודרור ברלי 052-8635759

המחיר כולל

טיסות ישירות ת"א – מלבורן / אליס ספרינגס – סידני / סידני – ת"א.
השכרת רכבי ניסן Navara כולל דלק, כבישי אגרה, ביטוח וחניה.
לינה במלונות (זוג בחדר) או באוהל משותף של הרכב באתרי קמפינג.
פנסיון מלא – 3 ארוחות ביום.
כניסות לכל האתרים המפורטים בפירוט המסע.
מפגש קבוצה מקדים לפני היציאה מהארץ.
שני מדריכים מהצוות של אתר השטח.

המחיר לא כולל

הוצאות ויזה לאוסטרליה (500-800 ₪ לאדם).
שדרוג כלי רכב לטויוטה FJ – 630$ למשתתף (כשיש שני משתתפים לרכב).
שתי ארוחות צהרים בהתחלה ובסיום.
שתייה חריפה, קניות והוצאות אישיות.
ביטוח נסיעות לחו"ל – חובה!

ציוד נדרש

דרכון (חשוב לוודא כי הוא שלכם ובתוקף לחצי שנה מיום הנסיעה)

רישיון נהיגה

למסעות נהיגה עצמית ביטוח נסיעות לחו"ל (כולל ביטוח ביטול נסיעה)

עותק של כרטיסי הטיסה

פינקס חיסונים (למדינות ספציפיות)אין להביא: סמים ואף לא קלים (ראש טוב על סכיני הדיונות ובפסגות ההרים בלבד) כלי עבודה - לדרמן ודומיו, מספרים לציפורניים, פצירות ושאר דברים שנראים מסוכנים יש לשלוח בתיק הנשלח לתא המטען של המטוס.

שתייה חריפה – מותר בקבוק אחד לאדם.

שרידי תחמושת מהמילואים, חזיזים, פצצות תאורה וכו' (יש לנער טוב את התיקים בטרם האריזה).

נשק חם או קר מכל סוג שהוא (או משהו שאף מזכיר נשק).

מקלטי GPS , מכשירי קשר ורחפנים (נכון לארצות ערב)

לירדן: אין להכניס מזון ומיםהכנות לרכב היוצא מישראל לחו"ל: רישיון רכב ישראלי בתוקף + תרגום רישיון הרכב לאנגלית בממס"י

ביטוח חובה ישראלי + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף

במידה והרכב אינו על שם הנהג יש להמציא אישור (בעברית) מבעל הרכב ובחתימת עורך-דין המייפה את הנהג להוציא את כלי הרכב מהארץ לתקופה האמורה.

ביטוח מקיף לרכב עבור המדינה אליה נוסעים.

רישיון נהיגה ישראלי מפלסטיק – מספיק לרוב המדינות אליהן אנו נוסעים

רכב תקין (מתודלק), ערכת החלפת גלגל תקינה, כולל גלגל רזרבי (יש לבדוק כי הוא תקין ומלא אוויר)

שמן מנוע ונוזל קירור

ציוד נוסף מומלץ

כלי רחצה + מגבת

בגדים חמים (נכון גם לקיץ למדבר ולמקומות גבוהים)

לימי החורף:

כובע חם

כפפות

גרביים חמות

מעיל רוח +בטנת פליז לשק השינהבגד ים ונעליים להליכה במים

נעלים גבוהות / נעלי ספורט,

סנדלים

מזרון + אוהל (כשישנים בשטח)

פנס (וסוללות)

ערכת קפה/תה

מצלמה סטילס/וידאו (סוללות ומטענים)

קרם הגנה מהשמש ומשקפי שמש

כובע נגד שמש

שק שינה (כשישנים במאהל בדואי)למסעות בירדן: רצועת גרירה + שתי טבעות חיבור (שאקלים) מדחס אויר לגלגלים (קומפרסור) + מד לחץ אוויר

תנאי המסע

לפני היציאה לחו"ל - חשוב לדעת:

 • חובה לצאת למסע עם דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות!! (מיום היציאה).
 • יש להביא רשיון פלסטיק ישראלי + רשיון בינלאומי מתורגם.
 • חובה לרכוש ביטוח רפואי/ביטוח נסיעות לחו"ל בעל כיסוי מורחב (כולל ביטול המסע, שהייה, פינוי וטיסה לישראל והמשך טיפול בארץ).
 • יש לרכוש את ביטוח הנסיעות לחו"ל, בהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום ההזמנה / התשלום על הטיול על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.
 • קיום המסעות מותנה במינימום 20 משתתפים מבוגרים. ההרשמה לטיול היא בשיטת 'כל הקודם זוכה', ומוגבלת לכ-12 מכוניות / 20 אופנועים (למעט במסעות שרשום אחרת).
 • המחיר הוא מחיר לאדם לפי סוג המטבע הרשום. התשלום במזומן, העברות או בכרטיס אשראי בשקלים לפי שער המחאות גבוה ביום סגירת המסע.
 • בטיולים בהם הרכבים הנם מחברת השכרה על השוכר להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי בתוקף על שמו ורשיון רכב ישראלי מפלסטיק לשם קבלת הרכב, ביטוח ולכיסוי תוספות וחיובים אחרים.
 • באחריות המטיילים (החתומים על הרכב) לשמור על הרכב השכור (כאילו היה רכבם הפרטי) וכל הנזקים שיגרמו לרכב השכור הינם באחריות המטיילים. לרכב השכור ביטוח, כמקובל בארץ היעד (עם השתתפות עצמית, לרוב בגובה 1000 € לרכב). בכל מקרה הביטוח אינו כולל נזקים לצמיגים, שמשות ומרכב תחתון.
  שימו לב שהטיולים של אתר השטח הינם אתגריים ויכול ויהיה נזק לכלי הרכב!
 • גיל מינימאלי לנהיגה ברכב שכור - 24.
 • שימו לב כי יש להחזיר את מכשיר הקשר בסוף הטיול - אבדן מכשיר יחויב לפי מחיר המכשיר.
 • מסלול הטיול ביום הראשון והאחרון תלויים בשעות הטיסה, ההגעה לארץ היעד ושעת העזיבה בהתאם.
 • אתר השטח הישראלי שומר את הזכות לשנות את מסלולי הטיול בהתאם להחלטת המדריך ו/או בשל אילוצים והנחיות: שעות אור, מזג אויר, תקלות ברכבים, דרכים חסומות/מסוכנות/לא עבירות, הנחיות של המקומיים וכו'.
 • במקרה ויהיו שינויים במחירי הטיסות, שינויים במדיניות חברות התעופה ו/או הנמלים או שינויים במחירי הויזות והאישורים יעודכנו מחירי הטיולים והטיסות בהתאם.
 • שינוי מועד הטיסה ( Divide ) מוגבל ואפשרי בהתאם לחוקי חברות התעופה.
 • נוסעים החורגים ממסגרת הטיסה הקבוצתית בתאריך או ביעד החזרה באותה חברת תעופה, חייבים בתוספת מחיר בהתאם למקובל בחברת התעופה.
 • כל שינוי או הוספה לכרטיס והושבה הינו באחריות הנוסעים ובתיאום שלהם מול חברת התעופה.
 • כרטיסי הטיסה ישלחו לנרשמים עד יום לפני הטיסה ובהתאם למדיניות חברות התעופה
 • אין אתר השטח אחראי על טיסות, בתי מלון והזמנות אחרות שהתבצעו באופן פרטי וללא אישור בכתב של אתר השטח.
 • אתר השטח אינו אחראי על טיסות שהוזמנו (גם אם דרך האתר) בנפרד או בשונה מהטיסה הקבוצתית וכל שינוי בטיסות הקבוצתיות יחייב תשלום נוסף לשינויים בטיסות הנפרדות ובכלל.
 • הושבה בטיסות - הושבה וצ'ק אין מקדים אינם במסגרת האחריות או הטיפול של אתר השטח. בקשות מיוחדות למושבים וצ'ק אין מקדים לטיסה תהיינה באחריות הנוסעים. בטיסות בהן אפשר להזמין מושבים בתשלום - נשמח לעזור.
 • ארוחות בטיסות – בעת הזמנת הטיסות יש לעדכן את אתר השטח בנוגע לקבלת ארוחה צמחונית/טבעונית/כשרה. אנו נעביר את בקשתכם לסוכנות הנסיעות ולחברת התעופה, אך אין אתר השטח אחראי לסוג המזון שיתקבל בטיסות.
 • שימו לב שיש טיסות ללא ארוחות ו/או שתייה.
 • אין אתר השטח אחראי על מסורבי ויזה ו/או כניסה למדינה אליה טסים
 • ארוחות במהלך הטיול עצמו – המסעות של אתר השטח הינם מסעות אתגריים ולפעמים ארוחות הצהריים וארוחות הערב מתקיימות/מוגשות בשעות לא רגילות.
 • תנאי לינה, מזגן ומים חמים במקלחות - מקומות הלינה בטיולים המיוחדים של אתר השטח נמצאים במקומות נידחים ואף מבודדים ובודדים. תנאי האירוח תואמים את המקום ויכול ולפעמים לא תהיה אחידות, לא יהיה מזגן ו/או מים חמים.
 • יכול ומקומות הלינה של הקבוצה יתפצלו למקומות שונים / נפרדים באותו האזור.
 • הטיולים באתר השטח מצולמים ומתועדים על מנת לפרסם את חוויות הטיול בסוף המסע.
 • שימו לב שתמונות שנוספו לקבוצת המטיילים מפורסמות ברשתות ללא ציון הצלם. נשמח לפרסם עם קרדיט לצלם היה ותבקשו זאת מאתנו ותשלחו אלינו את התמונות באופן פרטני.

 • ושוב: המחיר המשולם עבור הטיול אינו כולל ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח תאונות אישיות וגם לא ביטוח לנזקי כלי הרכב – ביטוחים אלו עליכם לרכוש בנפרד מחברת הביטוח שלכם.

חובה לרכוש ביטוח רפואי/ביטוח נסיעות לחו"ל בעל כיסוי מורחב הכולל פינוי וטיסה לישראל, המשך טיפול בארץ. יש לרכוש את הביטוח הרפואי לאחר היוועצות עם חברת הביטוח ובהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום החיוב של הטיול וזאת על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.


יש לרכוש את ביטוח הנסיעות, בהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום ההזמנה על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.


דמי ביטול:

חשוב לוודא כי ביטוח נסיעות לחו"ל כולל ביטוח ביטול השתתפות - לכל מקרה רע, שלא יקרה!

פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.
היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (תשלום ויזה, מקדמה לכרטיסי טיסה, מקדמה לרכבים שכורים, אגרות מעבר וכו') ינוכה סכום זה מההחזר.

תנאי חיוב בתשלומים:
עד 3 תשלומים - ללא ריבית
4 תשלומים - תוספת ריבית של 3%
5 תשלומים - תוספת ריבית של 3.5%
6 תשלומים - תוספת ריבית של 4%
8 תשלומים - תוספת ריבית של 4.5%
10 תשלומים - תוספת ריבית של 5%
12 תשלומים - תוספת ריבית של 5.5%

בכל בעיה או שאלה אל תהססו לפנות אלינו ואנו ניתן לכם את השירות והתמיכה הראויים.
התקשרו: 1-700-700-494 שלחו פקס: 077-7171494
כתבו לנו: אתר השטח הישראלי, שוקן 30 תל אביב
שלחו הודעה דואר אלקטרוני: info@4X4.co.il
אנא אל תשכח/י, בכל פניה אלינו, לציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני כדי שנוכל לשוב ולשוחח איתך.