שטח 4X4 > כתבות > חדשות

קטלוג פנאי יוקרה שטח 2021

טור העורך של קטלוג פנאי יוקרה שטח - הנעה כפולה 2021 חושף את קהל הגולשים הגדול של אתר השטח לרשימה המלאה של כלי הרכב בעלי ההנעה הכפולה המיובאים והנמכרים בישראל, עם פירוט התכונות ומפרט טכני.
לרשותכם קטלוג במהדורת PDF מהודרת ובמקביל כל המידע במרשתת (אינטרנט) ערוך לפי יצרנים ודגמים


*קישור ל"קטלוג פנאי יוקרה 2021" PDF בגרסת מגזין
(בסוף הכתבה טיפים לשימוש יעיל ונוח)

*קישור לדף הראשי של "קטלוג פנאי יוקרה 2021" באתר השטח

image

קוראים וגולשים יקרים,

עולם רכבי הפנאי, היוקרה, השטח והטיולים הוא עולם מרתק, השואב אליו עוד ועוד אנשים המחפשים ייחודיות ונוחות לצד חוויות, גילוי מרחבים חדשים והכול בשילוב הרפתקאות ואיכויות מוטוריות. אנחנו באתר השטח הישראלי מלווים אתכם בכביש ובשטח למעלה משני עשורים (משנת 1997), כשאנו מספקים לכם את המידע העדכני ביותר בתחום רכבי ה-4X4 ומה שסובב אותם. בין אם מדובר בחדשות החמות ביותר על הדגמים החדשים, או בין אם מדובר במסלולי טיולים בארץ ובעולם, מידע טכני, אביזרים וציוד או כתבות חוויה והיסטוריה מוטורית – אנחנו שם!
*קישור ל"קטלוג פנאי יוקרה 2021" PDF בגרסת מגזין
(בסוף הכתבה טיפים לשימוש יעיל ונוח)

*קישור לדף הראשי של "קטלוג פנאי יוקרה 2021" באתר השטח

image

עבור מאות אלפי גולשים באתר השטח הישראלי, בהובלתו של עופר אוגש ושלל הכותבים המומחים באתר, הוא פלטפורמת המידע והנהיגה המובילה בישראל לתרבות הפנאי ושטח המוטורי, והבית לחובבי כלי הרכב והטיולים בארץ ובעולם.
צוות הכותבים והמדריכים באתר נהנים לאתגר את כלי הרכב במסלולי כביש ושטח ביעדים חדשים, תוך שימוש בכלי הרכב המתקדמים והחדישים ביותר, אם בהדרכות של אירוע השקה, הדרכות נהיגה או בהובלה של טיולים ומסעות לכל מקום שעם ידע מקצועי בניווט, נהיגה וגם חילוץ, אם נדרש, מאפשרים להגיע אליהם עם כלי הרכב.

תחום השטח, הפנאי ורכבי היוקרה בעלי הנעה כפולה מושך אליו מידי שנה אלפי סקרנים ופעילים חדשים, ובפרט מאז פרוץ משבר הקורונה ומגבלת אפשרויות הבילוי שהפכו את הטיולים בארץ, בכביש ובשטח, לאופציה הבטוחה והמהנה ביותר לכל המשפחה. הדבר בא לידי ביטוי גם במכירות ההולכות וגדלות של רכבי שטח, פנאי ויוקרה בעלי הנעה כפולה ובביקוש שובר שיאים בשוק המשומשות.

image

קטלוג פנאי יוקרה שטח 2021

כאן בא תפקיד הקטלוג המיוחד במטרה להנגיש ולהגיש עבורכם, וגם עבור האלפים העושים צעדים ראשונים בשטח והמתעניינים ברכישת רכבי פנאי, את המידע על שלל הדגמים המוצעים באולמות התצוגה של יבואני הרכב. גם לחובב המוטורי המעורה בתחום, קשה לעקוב אחרי אינספור החידושים והדגמים החדשים שתעשיית הרכב מספקת לנו מידי שנה. כך שמלבד החדשות השוטפות אותן אנו מספקים לכם באתר האינטרנט, החלטנו לרכז עבורכם לראשונה תחת קורת גג אחת קטלוג מקיף עם כל המידע החשוב על דגמי הפנאי והיוקרה בעלי הנעה כפולה הנמכרים בישראל, והצפויים להגיע אלינו בשנה הקרובה. את המידע הקטלוגי הצרכני על הדגמים אנו מגישים לכם לראשונה בישראל גם בפורמט PDF מגזיני אינטראקטיבי הניתן להורדה וקריאה נוחה בכל מקום (גם בשטח כמובן). בנוסף כל המידע נגיש גם באזור הקטלוג החדש והידידותי באתר השטח הישראלי, המציע גם אפשרויות חיפוש וקישור לתוכן הנלווה הרלוונטי לכם המתעניינים ברכב פנאי יוקרה חדש בעל הנעת 4X4.

*קישור ל"קטלוג פנאי יוקרה 2021" PDF בגרסת מגזין
(בסוף הכתבה טיפים לשימוש יעיל ונוח)

*קישור לדף הראשי של "קטלוג פנאי יוקרה 2021" באתר השטח
אנו בטוחים שתוכלו להפיק מהקטלוג שלפניכם הנאה ותועלת, ונשמח להמשיך להיות עבורכם מקור המידע המוביל בכביש ובשטח.


קצת טיפים לשימוש בקטלוג PDF בגרסת מגזין Clickable (לחיץ-מונגש):
  • ככול שגלשו במסך גדול יותר המגזין יראה טוב יותר, עם זאת הקלקה על כפתור זכוכית המגדלת בפינה השמאלית התחתונה תבצע זום-אין ותגדיל את התצוגה.
  • הדפדוף אפשרי באמצעות "דפדוף עם האצבע" קדימה/אחורה או באמצעות כפתורי החיצים. בתחתית הקטלוג חיצים ראשיים היכולים לדפדף לראשית הקטלוג או לסופו (עמוד 100).
  • אפשר להגדיל את הקטלוג למלוא גודל המסך ע"י לחיצה על כפתור הריבוע בתחתית הימנית של המסך, ליד כפתור ההדפסה וליד כפתור השיתוף והמשלוח.
  • אפשר להדפיס רק דף או תחום דפים ואין צורך להדפיס את כל המגזין.
  • בצד שמאל - כפתור 4 הריבועים יפתח לכם את כל העמודים נגישים לבחירה.
  • לצד כפתור 4 הריבועים כפתור PLAY לדפדוף אוטומטי של המגזין.
  • והכי נוח: דף 3 הינו תוכן הקטלוג ורשימת הדגמים (קישור לדף 3) - לחיצה על מספר העמוד תקפיץ אתכם למקום המיועד בקטלוג.
  • בראש כל עמוד דגם שני קישורים: לאתר היבואן ולאתר הבינלאומי של היצרן.

163038924316916303892465501630389248516

image

תגובות

0 תגובות