שטח 4X4 > יומני מסע בארץ > טיולים ומסעות בארץ

סיכום טיול זום טרקטורונים - פולאריסים לדרום מדבר יהודה

יצאנו לטיול מדברי מהיר בשתי קבוצות מטעם זום טרקטורונים - סוכנות פולאריס הוותיקה בישראל.
RZR וגם טרקטורונים של היצרן האמריקאי - כלים מטריפים ומהירים, חבורת משתתפים נהדרת שנוהגת מהיר ולקינוח ארוחה כיד המלך בלב המדבר.
זה היה טיול זום נהדר!
הדריכו: עופר אוגש וגיא זילברמן

1669274485059

נכון שבעבודה שלנו לא סובלים ההיפך הכוונה שלנו היא לבוא וליהנות. אבל הפעם נראה לי שקצת הגזמנו עופר ואני. שתי קבוצות נהדרות של חבר'ה לעניין, משפחות וחברים, מזג אוויר מושלם באזור דרום מדב יהודה המהמם ועל כל זה האחים איתי וגיא טולדנו מסוכנות זום טרקטורונים - פולאריס וצוות נהדר שמלווה אותם.

1669274470949

את המסלול התחלנו לא הרחק משפך זהר, נסיעה מהירה דרך נחל סדום ומישור עמיעז, מעלה עמיעז, הר קומות ונחל חימר. רוב הציר מאפשר נהיגה מהירה להוציא כמה אתגרי עבירות שקטנים על ה-RZR ומוסיפים פלפל. ההמשך דרך מעלה זרון במורד, כאן כבר נדרשת הכוונה לציר לא פשוט שלא יסלח על כל טעות. הקבוצה של עופר רצה לפנינו ומשאירה אותנו לצפות בשיירה קטנה של רכבי שטח שמתקשה בעליה, אז תפסנו מקום ביציע וכמו כל ישראלי טוב נהנינו מאוד לראות מישהו אחר עובד. בתום המאבק שלהם במעלה אנחנו ממשיכים ויורדים אותו כאשר הכוונה להגיע בשעה היעודה לארוחת צהריים.

1669274484706

עופר שכהרגלו נותן בגז עד הרצפה מוצא שהוא מקדים ומחליט לאתגר את קבוצתו בנחל פרצים עליון. קבוצתי הגיעה ל"מסעדת זום בשטח" ריח הבשר על האש ושאר מיני תענוגות קולינריים המורגש כבר מרחוק. קבוצה שניה מתעכבת עקב עומס בציר של נחל פרצים עליון. באיחור קל גם הם מצטרפים לחגיגה בשטח, סביב השולחנות מגישים ומפנקים צוות זום והאחים טולדנו. שזה גם המקום לציין שמכל הדברים שהם מרעיפים על לקוחותיהם הבולט ביותר זן האהבה והכרת התודה, ואני לא מגזים.
הדבר השני שבולט הוא האופן בו לקוחותיהם מחזירים להם באותה המידה של הערכה.

1669274525903

עופר ואני מצליחים בקושי להידחס אל האברט הקטנה עם בטן מלאה ובדרך הביתה מסכמים יום נהדר לנו ובראש ובראשונה ללקוחות זום.

באהבה רבה לכל אחת ואחד ממשתתפי הטיול ולאיתי וגיא.

עופר אוגש וגיא זילברמן.


