פורומים

- אופנועים טרקטורונים ו-SBS

כתבה חדשה: ק.ט.מ. דיוק KTM 890 DUKE R - אפנוע חדש בישראל

04 באוגוסט 2020 ב 02:10 5 תגובות 5943 צפיות profile imageאתר השטח 4X4
KTM 890 DUKE R הוא אופנוע חזק, ספורטיבי וחד יותר, לטענת היצרן האוסטרי, מאחיו הצעיר - 790 DUKE .
הדיוק החדש מצויד במנוע טווין מקבילי, בנפח 890 סמ"ק, מפיק 121 כ"ס, 10.1 קג"מ ועומד בתקן יורו 5 החדש.
לאופנוע 3 מצבי רכיבה ו- RACE לשינוי הגדרות המנוע והמערכות האלקטרוניות, בקרת אחיזה היודעת גם להתחשב בזווית ההטיה, בקרת דריפט, ABS המתחשב בזווית ההטיה, בקרת בלימת מנוע, בקרת ווילי, צג דיגיטאלי צבעוני וקוויק שיפטר להעלאת והורדת הילוכים.
לכתבה - ק.ט.מ. דיוק KTM 890 DUKE R - אפנוע חדש בישראל
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - אילן איטח 05 באוגוסט 2020 ב 05:33

עוד כלי למען המוסכים שתהיה להם עבודה קנית תקנתה מחרתע

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image Ogash Ofer 05 באוגוסט 2020 ב 05:34

אורח/ת - אילן איטח כתב/ה:
    "

עוד כלי למען המוסכים שתהיה להם עבודה קנית תקנתה מחרתע

"
    מניסיון רב ק״מ עם כלי האנדורו זה כבר שנים רבות לא המצב. והכלים הכתומים אמינים

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - Oded Ofer 05 באוגוסט 2020 ב 05:34

אמינים ביחס לקטמ ואכן יש שם התקדמות אבל הם עדיין מאחור בהשוואה לכמה יצרנים אחרים.
    אופנועי הכביש שלהם עדיין לא עומדים ביחס מחיר אמינות מתקבל על הדעת.
    כל זה לא אומר שאין לקוחות שעשו על האופנועים של קטמ 80000 ק"מ בלי תקלה אחת

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - אילן איטח 05 באוגוסט 2020 ב 05:35

תמיד יש יוצא מין הכלל אבל בסה"כ הכלים שלהם לא אמינים ובנוסף מאוד יקרים בקניה של חדש ומשומש יורד למחיר זנות שוק קשה מאוד למעט אופנועי שטח שם הכלים יותר מוצלחים אבל עדיין יקרים מאוד בהחזקה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - Oren Malinovitch 05 באוגוסט 2020 ב 05:35

בוא אני אתן לך תגובה עניינית:
    בגדול חוות דעת ביו טיוב אומרות על הכלי דברים טובים, אם כי אני לא מאמין שחוות דעת נקיות כפיים.
    אני אישית לא רכבתי על ק.ט.מ עם יותר מצילינדר אחד. בנייקד הבא כנראה אנסה אותו כמועמד.
    למרות שהוא טכנולוגי וחזק שת יסיבות שהוא כנראה לא האופנוע שהייתי לוקח בקטיגוריה: אני חושב שהוא לא מספיק יפה (לא אשמתמש במילה מכוער) ושהתצורה של שתי בוכנות מקבילות לא מספיק מעניינת (לא אומר משעממת).

החלום הוא כמובן שיביאו טריומף לארץ ואז סטריט טריפל RS עם מנוע מוטו 2, שלושה בשורה ומשקל מגוחך של 166 יבש כנראה יקח כל ק.ט.מ נייקד שיוצע

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול