קובי בצלאל ונמרוד וידר

דף 1 מתוך 1
טיול ג'יפי רנגלר לעומק האי פלופונז - יוון חורף 2019
טיול ג'יפי רנגלר לעומק האי פלופונז - יוון חורף 2019

אז כמו שהבטחנו, יצאנו לטיול חלוץ לעומק האי פלופונז שבדרום יוון, עם שיירה של רכבי Jeep Wrangler שחורים, עמוסים ב 18 משתתפים שענו לתנאי הסף שהגדרנו כ"נהגים גיבורים" למסע מאתגר באזור שלא מתויר.
רצינו חורף והתפללנו לתנאים קשים ושלג רב, בדיעבד הסתבר שהתפילות שלנו התקבלו שם למעלה בהתלהבות יתרה ויוון חטפה מזג אויר סוער וכמויות של שלג כמו שלא נראו בה מזה 24 שנים. כתוצאה ישירה מכך פגשנו לאורך המסלול את כל מה שחיפשנו ולעיתים, הרבה יותר מזה. הודות לקבוצה נהדרת ומגובשת יכולנו להכל, עבודת הצוות ושיתוף הפעולה יחד עם מצב רוח טוב ותחושת אחריות הדדית, תרמו לחוויה עצומה ומעצימה למשך חמישה ימים מדהימים של טיול ג'יפים אמיתי!

יוון הפראית! נעים מאוד, הגענו
יוון הפראית! נעים מאוד, הגענו

לפני 3 חודשים בערך, ככה תוך כדי מפגש מדריכים חגיגי של אתר השטח הישראלי, בשעת דמדומים ליד איזה מעיין נסתר איפשהו בהרי השומרון, התגלגלה שיחה שקטה אך מלאת התלהבות בין שלושה אנשים ישובים על כסאות מתקפלים וכוס קפה שחור ביד, נמרוד וידר ואני, חברים טובים ומדריכים באתר השטח הישראלי ועופר, המפקד. השיחה היתה על כך שאין טיולי ג'יפים "אמיתיים" ביוון ושאי אפשר להשיג רכבים מתאימים לשטח קשה. הסכמנו כולנו שמאחר ומחכה שם גן עדן יפהפה עם אתגרי שטח קשוחים בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, הגיע הזמן לצאת לעבודה

דף 1 מתוך 1