17/04/2020 - 24/04/2020

רומניה במסע אופנועים דו-שימושי

 • שתף:
 • שלח
 • הדפסה

אנו נרגשים להזמין אתכם למסע אופנועים ראשון מסוגו - מסע דו-שימושי המשלב רכיבה על הכבישים המפותלים במעברי ההרים הנועזים ובין הכפרים הציוריים של רומניה, לצד רכיבת שטח חווייתית בשבילי היערות הכבושים ובסמוך לאגמים הרחבים.
קישור ליומן המסע מרומניה ביוני 2015
מסע הרפתקני בן שמונה ימים על אופנועים דו שימושיים.
מסע ייחודי הכולל הדרכת רכיבה בכביש ובשטח!

מדריך: צביקה כהן
תאריכי המסע: לפי תיאום עם הקבוצות
מפגש הכנה: באתר השטח הישראלי, תל אביב.
להזמנה: שלחו לנו דואר אלקטרוני לכתובת info@4x4.co.il

פרטי המסלול לפי ימים:

1. יום ראשון - טיסה ישירה לבוקרשט.

2. יום שני - רכיבת כביש צפונה, כמסע בזמן לעבר ההרים הקרפטים. הקדמה מתפוגגת מהתפאורה ומפנה דרכה לנוסטלגיה פסטורלית העוטפת את הנוף במראות מן העבר. כרכרות עץ רתומות לסוסים, עובדי אדמה במגל וקלשון ושדות מוריקי עד. ירידה לשטח בשבילי העיירות הסקסוניות העתיקות, אשר נשתמרו ועוצבו בצבעים ססגוניים של בני הרומה (צוענים).

3. יום שלישי - כבישים מהירים ומפותלים יובילו אותנו אל חבל הדרמנשטי, שם נצא לרכיבת שטח ארוכה ואתגרית ביערות העבותים. נחלוף על פני כפרים מבודדים, יערות עבותים, גשרי עץ קטנים ונסים על סיפו של סכר עצום.

4. יום רביעי - נצא ברכיבה על כבישים צדדיים, ששולי הדרך מסומנים בצמחייה פראית. נחצה כפרים קטנים בהם נתרשם מאורח החיים המקומי. בחלקו השני של היום נרד לקטע קישור בשטח, הסמוך לנהר המפלח יער רחב. נסיים בכפר קטן בו העביר את הלילה בנוחות וטעמים מקומיים.

5. יום חמישי - רכיבה על כבישים צדיים, עם קטעי קישור בשטח של חבל מנזרי העץ. בתי קברות מיוחדים, כנסיות מרהיבות ונופים מרהיבים.

6. יום שישי - נצא עם בוקר לרכיבת שטח בארץ התאו. נפגוש עדרים רועים ומרחבים אדירים. ביציאה מהשטח נפנה לכבישים המהירים עם פנינו לבירת הקרפטים, סיביו.

7. יום שבת - נעפיל בכביש אל מעבר ההרים המרשים, הטרנספגרשן. דרך אשר נבחרה לאחת היפות ביותר בעולם. בסיום המעבר נצא לרכיבת שטח לצד האגם שלמרגלותיו ומשם נשוב לבוקרשט, הבירה.

8. יום ראשון - סיור בבוקרשט וטיסה ישירה חזרה לישראל.

מחיר: 2,880 €

המחיר למשתתף

המחיר לפי 2 בחדר

 • המחיר כולל
  אופנוע ב.מ.וו בנפח 800 סמ"ק לכל רוכב
  מדריך ישראלי המוביל את השיירה ברכיבה על אופנוע
  דלק לאופנועים
  כל מיסי הדרכים
  דמי כניסה לאתרים
  טיסות סדירות מישראל וחזרה
  בתי מלון כולל ארוחות ערב ובוקר
  ארוחות צהרים במהלך היום

 • המחיר אינו כולל
  טיפים בסך 50€ למטייל
  השתתפות עצמית במקרה של נזק / תאונה לאופנוע
  ציוד רכיבה (רשימה מסודרת תימסר בערב ההכנה)
  הוצאות אישיות
  ביטוח בריאות / נסיעות לחו''ל

 • ציוד נדרש:

  דרכון (יש לוודא כי הוא שלכם ובתוקף לחצי שנה מיום היציאה)

  עותק מודפס של כרטיס הטיסה

  רישיון נהיגה (פלסטיק)

  כרטיס אשראי בינלאומי

  ביטוח נסיעות לחו"ל (כולל ביטוח ביטול נסיעה)  ציוד רכיבה לשטח:

  קסדה מלאה, מגפי רכיבה, כפפות, מכנס ממוגן או מגני ברכיים ומעיל ממוגן.  אין להביא:

  סמים ואף לא קלים (ראש טוב על סכיני הדיונות ובפסגות ההרים בלבד)

  כלי עבודה - לדרמן ודומיו, מספרים לציפורניים, פצירות ושאר דברים שנראים מסוכנים יש לשלוח בתיק הנשלח לתא המטען של המטוס

  שתייה חריפה – מותר בקבוק אחד לאדם

  שרידי תחמושת מהמילואים, חזיזים, פצצות תאורה וכו' (יש לנער טוב את התיקים בטרם האריזה)

  נשק חם או קר מכל סוג שהוא (או משהו שאף מזכיר נשק)

 • תנאים
  חובה לצאת למסע עם דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות!! (מיום היציאה)

  חובה לרכוש ביטוח רפואי בעל כיסוי מורחב (הכולל פינוי וטיסה לישראל והמשך טיפול בארץ). מומלץ להזמין את הביטוח, בהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום ההזמנה על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.

  קיום המסעות מותנה במינימום 8 רוכבים

  ההרשמה לטיול היא בשיטת 'כל הקודם זוכה', ומוגבלת ל8 אופנועים

  התשלום במזומן או בכרטיס אשראי בשקלים לפי שער המחאות גבוה ביום התשלום.

  הושבה בטיסות - הושבה וצ'ק אין מקדים אינם במסגרת האחריות או הטיפול של אתר השטח. בקשות מיוחדות למושבים וצ'ק אין מקדים לטיסה תהיינה באחריות הנוסעים. בטיסות בהן אפשר להזמין מושבים בתשלום - נשמח לעזור.  ארוחות בטיסות – בעת הזמנת הטיסות יש לעדכן את אתר השטח בנוגע לקבלת ארוחה צמחונית/טבעונית/כשרה. אנו נעביר את בקשתכם לסוכנות הנסיעות ולחברת התעופה, אך אין אנו אחראיים לסוג המזון שיתקבל בטיסות.  ארוחות במהלך הטיול עצמו – המסעות של אתר השטח הינם מסעות אתגריים ולפעמים ארוחות הצהריים וארוחות הערב מתקיימות/מוגשות בשעות לא רגילות.  תנאי לינה ומים חמים במקלחות - במאהלים ובמקומות השינה המיוחדים לא ניתן להבטיח אחידות בתנאי השינה ואף לא תמיד מים חמים במקלחות.


  דמי ביטול:

  חשוב לוודא כי הביטוח הרפואי כולל ביטוח ביטול השתתפות - לכל מקרה רע, שלא יקרה!

  פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.  היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (תשלום ויזה, מקדמה לכרטיסי טיסה, מקדמה לרכבים שכורים, אגרות מעבר וכו') ינוכה סכום זה מההחזר.  מסלול הטיול ביום הראשון והאחרון תלויים בשעות הטיסה, ההגעה לארץ היעד ושעת העזיבה בהתאם.

  אתר השטח הישראלי שומר את הזכות לשנות את מסלולי הטיול בהתאם להחלטת המדריך ו/או בשל אילוצים והנחיות: שעות אור, מזג אויר, תקלות ברכבים, דרכים חסומות/מסוכנות/לא עבירות, הנחיות של המקומיים וכו'.  על רוכב האופנוע להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי בתוקף על שמו ורישיון נהיגה ישראלי מפלסטיק לשם קבלת האופנוע, ביטוח ולכיסוי תוספות וחיובים אחרים.

  באחריות הרוכב לשמור על האופנוע השכור (כאילו היה שלו פרטי).

  לאופנוע השכור ביטוח, כמקובל בארץ היעד (לרוב: השתתפות עצמית עד 1000 € לרכב). בכל מקרה הביטוח אינו כולל נזקים לצמיגים.

  רשיון הפלסטיק הישראלי משמש כרשיון בינלאומי ומספק ברב הארצות אליהן אנו נוסעים .

  במקרה ויהיו שינויים במחירי הטיסות, שינויים במדיניות חברות התעופה ו/או הנמלים או שינויים במחירי הויזות והאישורים יעודכנו מחירי הטיולים והטיסות בהתאם.

  שינוי מועד הטיסה ( Divide ) מוגבל ואפשרי בהתאם לחוקי חברות התעופה והנוסעים. נוסעים החורגים ממסגרת הטיסה הקבוצתית בתאריך או ביעד החזרה באותה חברת תעופה , חייבים בתוספת מחיר בהתאם למקובל בחברת התעופה.  אין אתר השטח אחראי על טיסות, בתי מלון והזמנות אחרות שהתבצעו באופן פרטי וללא אישור בכתב של אתר השטח.  תנאי חיוב בתשלומים:  עד 3 תשלומים - ללא ריבית  4 תשלומים - תוספת ריבית של 2%  5 תשלומים - תוספת ריבית של 2.5%  6 תשלומים - תוספת ריבית של 3%  8 תשלומים - תוספת ריבית של 3.5%  10 תשלומים - תוספת ריבית של 4%  12 תשלומים - תוספת ריבית של 4.5%  בכול בעיה או שאלה אל תהססו לפנות אלינו ואנו ניתן לכם את השירות והתמיכה הראויים.

  התקשרו: 1-700-700-494 שלחו פקס: 077-7171494  כתבו לנו: אתר השטח הישראלי, שוקן 30 תל אביב

  שלחו הודעה דואר אלקטרוני: info@4X4.co.il  אנא אל תשכח/י, בכל פניה אלינו, לציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני כדי שנוכל לשוב ולשוחח איתך.