מוטוקרוס

דף 1 מתוך 4

סיכום השקות אופנועי האנדורו לשנת 2020

סיכום כתבות ההשקה של אופנועי האנדורו שהושקו בישראל בשנת 2020 - שוק קטן אבל חם אש!

אליפות ישראל באופנועי מוטוקרוס באילת - טירוף כפול!

מסלול מטורף באיכותו, גודלו ומיקומו בקצה הדרומי של ישראל, אירח בסוף השבוע האחרון שני סבבים של אליפות ישראל באופנועי מוטוקרוס. איזה אירוע מטורף זה היה, אחד האירועים המדהימים של הספורט המוטורי בישראל ובוודאי הטוב ביותר של ליגת אופנועי המוטוקרוס הססגונית
צילם: אייל מור

ליגת אופנועי מוטוקרוס למתחילים – מירוץ שני!

הליגה המגניבה של הילדים והמתחילים מתחילה להתבסס יפה, המירוץ ההיסטורי הראשון בראש השנה הביא כ-60 מתחרים, וגם הפעם היה מספר דומה של מתחרים קטנים.
סיכום מירוץ אופנועים במסלול מוטוקרוס

ליגת אופנועי מוטוקרוס למתחילים - חלום שהתגשם !

בראש השנה זה סוף סוף קרה, לאחר הכנות מרובות, אישורים של משרד הספורט, ההתאחדות לספורט מוטורי IMSF, ועוד, עמותת המוטוקרוס הישראלית, בשיתוף פעולה עם יבואן אופנועי STOMP בישראל, נפתחה השנה ברגל ימין, יותר נכון ביד ימין, ואיזה אירוע זה היה!
ליאור בנאי מסקר את מירוץ אופנועי המוטוקרוס הראשון לילדים ולמתחילים במסגרת הליגה העממית.

הוסקוורנה

היצרנית השבדית שקנתה לה שם בתחום האנדורו והמוטוקרוס, התגלגלה לאיטליה ובסופו של דבר נרכשה על ידי KTM

אליפות ישראל במוטוקרוס - סבב שני 14/4/18

חגיגת מוטוקרוס מדהימה, הדור הצעיר והמוכשר מפציץ בכמות רוכבים מרשימה, בתוצאות מעולות, בקרבות ספורטיביים איכותיים ומותחים עד לקו הסיום, ה-ל-ל-ו-י-ה !
צילמה: תמר נתנוב

חדש מפני ישן תוציאו: סוזוקי SUZUKI RMZ450

דגם חדש לדגם השטח המוצלח של סוזוקי, גם במסלולי המירוצים בעולם.
קפצנו על האוכף!
כתב: דורון פלדבאו, גרמניה

אדם מחרוק בראיון דו-גלגלי

כל חובב אופנועים מכיר את אדם מחרוק, הרוכב בן ה-29 מהוד השרון, שנחשב כיום לישראלי הבכיר בספורט המוטורי הדו-גלגלי בעולם. אדם הגיע לישראל לחופשת מולדת וזו הייתה ההזדמנות של ארד ירושלמי לתפוס את הספורטאי לראיון

עיוני 2015 - ליגת אופנועי מוטוקרוס אלטרנטיבית

בשבת האחרונה, 16-05-2015, התקיים הסבב הראשון לשנת המרוצים 2015 של ליגת אופנועי המוטוקרוס מבית אריאל דדיה - ליגת עיוני. תמר נתנוב הייתה שם לתעד ולפרגן...

מוטוקרוס האומות MXON 2014

הדיווח והסיכום של גולדי מתחרות האופנועים הבינלאומית - מוטקרוס האומות שהתקיימה בלטביה בסוף השבוע ובה התחרו גם 3 רוכבי אופנועים אשר ייצגו את ישראל.

סבב מספר 2 - ליגת אופנועי מוטוקרוס 2014

ליגת אופנועי המוטוקרוס קורמת עור וגידים ומתגברת על הרבה מכשולים הנקרים לה בדרך. ועד העמותה החדש פועל כמכונה משומנת ובסבב השני התייצבו 60 רוכבי אופנועים על הגריד. סיקור מצולם של סבב מספר 2 של עונת 2014.

מרוץ אופנועי מוטוקרוס ראשון לעונת 2014

ועד חדש, עונה חדשה, חוקים חדשים, שמות חדשים - מרוץ אופנועי המוטוקרוס הראשון לעונת 2014 התקיים יום אחרי מרוץ האופנועים החמישי והמסכם של עונת 2013. סיקור מצולם.

ניר שפיצר - תמונות

איש יקר ומיוחד - אופנוען בחסד וצדיק גדול. נפטר ביום 6.4.14 בגיל 42

חודש של ספורט מוטורי ישראלי

גם כשרוב הפעילות בוצעה מחוץ לישראל - ספטמבר 2013 היה החודש הכי עמוס בספורט המוטורי הישראלי, המתקשה לשמור על יציבות ורציפות בקיום אירועים ומרוצים בארץ! סיכום אופטימי למרות שהעתיד לוט בערפל (ולא בגלל עשן אגזוזים).

דף 1 מתוך 4