אנדורו

דף 4 מתוך 9
מרוץ שני בליגת אופנועי אנדורו 2015
מרוץ שני בליגת אופנועי אנדורו 2015

ביום שבת, 28-03-2015, התייצבו 65 רוכבים בכפר כמא וזינקו למרוץ היירסקרמבל שהיווה את הסבב השני בליגת האנדורו 2015.

10 רוכבים מישראל יצאו  לרומניאקס 2015
10 רוכבים מישראל יצאו לרומניאקס 2015

הישראלים יצאו למירוץ הראלי הארד-אנדורו הקשה בעולם בחסות של חברת השילוח UPS

אופנועים - מרוץ אנדורו ראשון לעונת 2015
אופנועים - מרוץ אנדורו ראשון לעונת 2015

בשבת, 28.02.2015, התקיים מרוץ האנדורו הראשון לעונת 2015/16 לאחר פגרה ארוכה של תשעה חודשים. הלידה הייתה קשה, לאם ולתינוק שלום.

ליגת 2015 של אופנועי אנדורו וטרקטורנים יוצאת לדרך
ליגת 2015 של אופנועי אנדורו וטרקטורנים יוצאת לדרך

התאחדות הספורט המוטורי בישראל הודיעה על פתיחת ליגת אופנועי האנדורו והטרקטרונים לעונת 2015 הכוללת שמונה סבבי מרוצים.

נצחון בפסגת אפריקה - Roof of africa
נצחון בפסגת אפריקה - Roof of africa

נמרוד חמו, מנצח תחרות הארד אנדורו - רוף אוף אפריקה, בקטגוריות הברונז' כותב על החוויות שלו ושל יונתן לוי, מקום 2 במירוץ. מלהיב, מלא אקשן, אתגרי וקשה מאוד - ללא השוואה לאף מירוץ אופנועים אחר! התמונות המקסימות של: Caroline Bauthier

יונתן לוי ונמרוד חמו יוצאים לתחרות האופנועים רוף אוף אפריקה
יונתן לוי ונמרוד חמו יוצאים לתחרות האופנועים רוף אוף אפריקה

תחרות האופנועים -הארד אנדורו ROOF OF AFRICA מתחילה ב- 4/12/14 וישתתפו בה שני רוכבי אנדורו מישראל שינסו להגיע לגג של אפריקה. אתר השטח מאחל להם בהצלחה.

רומניאקס - מירוץ הראלי, הארד אנדורו הקשה בעולם
רומניאקס - מירוץ הראלי, הארד אנדורו הקשה בעולם

כשחושבים לצאת לרומניאקס, מתרוצצות המון שאלות בראש. אני יכול? אני רוצה? כמה זה עולה? איך מתכוננים? עם מי מדברים? איך שוכרים אופנוע? GPS? ועוד ועוד... יורם לביא, בוגר רומאניקס 2012, 2013 ו2014 עושה קצת סדר עונה ומבהיר את כל הלוטה בערפל, בתקווה שעוד רוכבים יאזרו את האומץ ללכת ראש בראש עם האירוע הכל כך מוטרף הזה. תמונות: מאתר רד-בול רומניאקס הכתבה עלתה לאתר 3.9.13 וכיום 11.11.14 מתעדכנת.

קשה זה טוב - רומניאקס 2014
קשה זה טוב - רומניאקס 2014

ארבעה רוכבים יצאו לייצג את ישראל במירוץ אופנועים הארד-אנדורו הקשה. במשך ארבעה ימים הם נלחמו בתוואי השטח המגוונים של הרי הקרפטים. כבוד!

רד בול רומניאקס
רד בול רומניאקס

ביום שלישי הקרוב, 15-07-2014, יזנקו ארבעה רוכבים מישראל לפרולוג של מירוץ הרד-בול רומניאקס, אשר מתקיים השנה בפעם ה-11 בעיר סיביו, רומניה. אתר השטח הישראלי ילווה את הרוכבים בחמשת ימי המירוץ וידווח מהשטח.

פעם שלישית - שפירא! סיכום סבב שישי ואחרון בעונת אופנועי האנדורו 2014
פעם שלישית - שפירא! סיכום סבב שישי ואחרון בעונת אופנועי האנדורו 2014

בחודש נובמבר 2013 יצאה לדרך ליגת אופנועי אנדורו 2014. ביום שבת האחרון התקיים הסבב החותם את הסדרה של ששת המרוצים לעונה - שהוכיח שהכול מתחיל ונגמר בתזמון. צלם אורח: ינון לנדאו.

אופנועי הוסקוורנה בהשקה שנייה בישראל
אופנועי הוסקוורנה בהשקה שנייה בישראל

לאחר כשנתיים של אי וודאות במותג האופנועים הוסקוורנה מתחדש הייצור, תחת קונצרן ק.ט.מ, ואיתו גם היבוא לישראל של דגמי האנדורו. לצד ההשקה הכריז היבואן "עופר אבניר" על מתן חסות, באמצעות היצרן, לרוכב רז היימן במירוץ הרצברג אשר יתקיים בתאריך 1.6.2014 באוסטריה.

עליית מדרגה - אנדורו הגלבוע
עליית מדרגה - אנדורו הגלבוע

סיכום סבב מס' 5 בעונת המרוצים של אופנועי האנדורו לשנת 2014 אשר התקיים בשבת 12.4.14 בגלבוע.

ניר שפיצר רוכב על שהלך לעולמו בטרם עת
ניר שפיצר רוכב על שהלך לעולמו בטרם עת

איש יקר ומיוחד - אופנוען בחסד וצדיק גדול,
נפטר ביום 7.4.14 בגיל 42 מדום לב ובטרם עת.
תמונות שאספנו וסרקנו כדי לשמור על התיעוד המיוחד

מירוץ אנדורו אופנועים
מירוץ אנדורו אופנועים

זה היה מטורף מאדר פאקר! סיימתי את המירוץ הראשון שלי! כל השרירים בגוף תפוסים, אני לא מצליח לעמוד, אני לא מצליח לשבת, אני לא זוכר איך מגיעים הביתה בכלל, למה אני בכלל רוכב הביתה ולא מועמס על איזה טנדר? תומר שמש, מתחרה בליגה ומדריך בסדנת האלופים, בכתבת -מדריך למי שרוצה להיכנס לעולם המרוצים.

כושר קרב E - מרוץ מס' 4 בליגת אופנועי האנדורו 2014
כושר קרב E - מרוץ מס' 4 בליגת אופנועי האנדורו 2014

המירוץ הרביעי בליגת אופנועי האנדורו לשנת 2014 התקיים בשבת 22.3.14 בשטח הטרשי שבאלפי מנשה. 80 רוכבים זינקו למירוץ, קהל רב הגיע לצפות והקרב העיקרי חצה קטגוריות!

שהחיינו - מרוץ מס' 3 בליגת אופנועי האנדורו 2014
שהחיינו - מרוץ מס' 3 בליגת אופנועי האנדורו 2014

הדרך למירוץ השלישי של ליגת אופנועי האנדורו 2014 הייתה ארוכה מאוד ואין הכוונה לנסיעה לבקעת הירדן. במהלך החודש האחרון שקדה התאחדות הספורט המוטורי על אישור התקציב לעונת 2014, כשהיא נמצאת במהלך הליך הבחירות השנתי. הליכים ארוכים ומורכבים אלו לא מנעו מעמותת אופנועי האנדורו להתעסק בעוד נושא אחד חשוב – המשך קיום ליגת המירוצים לשנת 2014.

אופנועי שטח - שרקו 2014
אופנועי שטח - שרקו 2014

שרקו מציגים בישראל את דגמי אופנועי האנדורו המובילים שלה לשנת 2014: 300 SEF-R ארבע פעימות ו- 250 SE-R שתי פעימות, יצאנו להתרשם. תנוחות נכונות: ראובן סביו, המעופף המהיר: חיים אוחנה, נרטב בבוץ: עופר אוגש.

מרוץ אופנועי אנדורו - בית קשת 27.12.13
מרוץ אופנועי אנדורו - בית קשת 27.12.13

תמר נתנוב בשולחן הפיקוד, על המצלמה ולבסוף גם מסכמת את מירוץ אופנועי האנדורו מספר 2 לעונת 2014 - שבכלל התחילה בשנת 2013...

מרוץ אופנועי אנדורו - כפר החורש 9.11.2013
מרוץ אופנועי אנדורו - כפר החורש 9.11.2013

לפני שלושה שבועות, הכריזה עמותת אופנועי האנדורו על חזרת ליגת המרוצים וזאת לאחר פגרה ארוכה של שבעה חודשים. מרוץ האנדורו מספר 1 לעונת 2014 התקיים בשבת האחרונה בכפר החורש.

חודש של ספורט מוטורי ישראלי
חודש של ספורט מוטורי ישראלי

גם כשרוב הפעילות בוצעה מחוץ לישראל - ספטמבר 2013 היה החודש הכי עמוס בספורט המוטורי הישראלי, המתקשה לשמור על יציבות ורציפות בקיום אירועים ומרוצים בארץ! סיכום אופטימי למרות שהעתיד לוט בערפל (ולא בגלל עשן אגזוזים).

דף 4 מתוך 9